davillo tekstil

ATO 17. KOMİTE SEÇİMLERİNİ GERÇEK PERDECİLER KAZANDI.


ATO 17. KOMİTE SEÇİMLERİNİ GERÇEK PERDECİLER KAZANDI.
Haber: Emel Benli & Ankara
Sonucu merakla beklenen Ankara Ticaret Odası seçimleri 14 Nisan 2018 Cumartesi günü yapıldı. Sabahın erken saatlerinde ATO çatısı altına gelen perdeci meslektaşlarımız, üç ayrı grubdan oluşan adaylar sandık başında yerlerini aldı.

Gerçek mefruşatçıların listesi olan sarı pusulayla, Faruk Köylüoğlu ve Mehmet Aygün, beyaz pusulayla Yalçın Yılmaz ve grubu, yeşil pusulayla Murat Cavlak ve grubu yarışırken; bu zorlu seçimi sarı listeden Faruk Köylüoğlu ve Mehmet Aygün grubu 109 oy ile kazandı. Beyaz liste ile Yalçın Yılmaz grubu 104 oy, yeşil listeden Murat Cavlak grubu 98 oy aldı.
Yapılan seçimler sonrası perdeci meslektaşlarımız bir birlerini kutlayarak, gerçek dostluklarını ve arkadaşlıklarını gösterdiler.

Seçim esnasında komite adaylarımızı yanlız bırakmayan Çağlayan Ev Tekstili'nin sahibi Süleyman Çağlayan, Fako Tekstil'in sahibi Fuat Atilla, Mesa Perde'nin sahibi Nurettin Koca, Adar Tekstil'in sahibi Nazım Adar, Özak Alüminyum'un sahibi Ali Keskin, Masal Perde Sistemleri''nin sahibi Çağdaş Koçak, Taştekin Mefruşat'ın sahibi Fuat Taştekin, Özlem Mefruşat'ın sahibi Resul Erbasan, Perde Satıcıları Haber Portalı'nın kurucusu Aydın Benli, kazanan 17. komitemizin yanlarında oldular. Kazalınan seçim sonrası kutlama yemeği yiyen perdeci dostlar, her zaman birlik beraberlik içinde olacaklarını dile getirdiler.
Biz Perde Satıcıları Haber Portalı'da yeni komitemizin hayırlı uğurlu olmasını diler, komitemizin her zaman yanlarında olacağımızı bildiririz.

17. TEKSTİL- MEFRUŞAT KOMİTESİ
Asiller: 
Yeşim Mağazaları: Faruk Köylüoğlu
Aygün Mefruşat: Mehmet Aygün
Uğraç Tekstil: Nazım Uğraç
Özuğurlu Perde Sistemleri: Sedat Demirel
Taşlıoğlu Tekstil: Adil Taşlı
Ulus Tekstil- Erdal Yıldırım
Efor Dekoratif Perde Sistemleri: Adem Taşoluk

Yedekler: 
Adar Tekstil: Erol Canitez
Çınarlar Mefruşat: Ersin Çınar
İbrahim Sağbili
Özlem Mefruşat- Zeynel Erbasan
Koç Perde: Aydın Koç 
Murat Mefruşat: Fehmi Koçoğlu

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 430679

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.