davillo tekstil

EVTEKS FUARI BU YIL 24-28 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK.

EVTEKS FUARI BU YIL 24-28 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK.
EVTEKS ‘Nisan Etkisi’ mottosu ile CNR Expo Yeşilköy’de açılıyor.
Doğayı ve baharı örnek alarak organize edilecek olan, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan 24. EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşılamaya hazırlanıyor.
 
Bu yıl ilk kez nisan ayında, ‘Nisan Etkisi (April Effect) mottosu ile organize edilen fuar; tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar etkilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımasına ve doğanın uyanışına ev sahipliği yapacak. 
 
EVTEKS’in bu yılki moda ve trend teması, dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi tarafından ‘Büyülenmek’ olarak belirlendi.
 
Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren trendlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde hayata geçiriliyor. 23 yıldır mayıs ayında organize edilen EVTEKS, bu yıl ilk kez Nisan ayında düzenlenecek.   
 
EVTEKS Nisan; doğayı örnek alarak üretilen, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak. 1.000’den fazla markayı 120 ülkeden, 150 bin ziyaretçiyle buluşturacak olan EVTEKS Nisan, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirildi. Baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil,  dünyaya da daha güçlü hazırlandı. .

Perde Satıcıları Haber Portalıda her yıl olduğu gibi bu fuar da yerini alarak Davillo'nun sponsorluğunda fuardan haberleri sizlere yansıtacaktır.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 702914

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.