davillo tekstil

ALTIN EV PERDE 2. ŞUBESİNİ KEÇİÖREN'DE AÇTI.


ALTIN EV PERDE 2. ŞUBESİNİ KEÇİÖREN'DE AÇTI.
Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Efor Perde Sitemleri'nin katkıları ile yapılmıştır.
Sektörümüzün başarılı perde perakendecisi değerli dostumuz Sayın Zafer İlikli ve sevgili ortağı Sayın Kudret Altuntaş ile ortaklığını ikinci şubelerini açarak taçlandırdılar. Birinci mağazalarını 5 yıl önce Ankara'nın Demetevler Semti'nde açan ortaklar, bu kezde Ankara'nın Keçiören Semti'nin Kuyubaşı Mahallesi'nde 8 Nisan 2018 tarihinde ikinci şubelerini Ankara'lıların hizmetine sundular.

Perde ve ev tekstili üzerine butik bir konsept oluşturan iki değerli ortak , mağaza açılışına tüm değerli dostlarını davet ederek; mutlu günlerini onlarla paylaştılar.  

Açılışta kendilerini bu özel günde yalnız bırakmayan ATO 17, Komite Üyesi Mehmet Aygün, Ali Babacan Tekstil A.Ş. Mağaza Müdürü Satılmış Sarıkaya Pazarlama ve Satış Sorumlusu Tuncay Akçakmak, Efor Dekoratif Perde Sistemleri Ankara Şube Sahibi Adem Taşoluk, Efor Ankara Bölge Sorumlusu Fuat Bayatlı, Efor Lojistik Sorumlusu Cemil Ayan, Elegance Moda Perde'nin Sahibi Sinem Çağan Üstün, MR Tekstil'in Sahibi Perihan Yalcınkaya ve ailesi, Atölyeci İsa Çevik, Mehmet Akdemir, İlikli ve Altuntaş aile bireyleri ve Sevgili Keçiören'lilere özel teşekkür eden Zafer İlikli bir kez daha dostlarının kendilerine yaşattığı mutluluğu tattı.    

ALTIN EV PERDE
Kudret Altuntaş & Zafer İlikli
İletişim: Kızlarpınarı Cad. No: 107 / Keçiören / Ankara
Tel:03123800006
Gsm: 05355538015


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 729908

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.