davillo tekstil

DOĞUŞ TEKSTİL'İN YENİ MARKASI" LİMASSO" FAKO TEKSTİL'DE...

DOĞUŞ TEKSTİL'İN YENİ MARKASI" LİMASSO" FAKO TEKSTİL'DE...
Haber: Emel Benli & Ankara

1985 yılından bu yana Denizli'de Ev Tekstili ürünleri üretimi yapan, Doğuş Tekstil, üretmiş olduğu yatak örtüleri, çarşaf, uyku setleri, havlu, bornoz, yorgan, pike gibi tüm ev tekstili ürünlerini başta Türkiye olmak üzre, Avrupa'nın bir çok ülkesine ihracat yapmaktadır.
Doğuş Tekstil'in markaları olan Türkiz, Elit, Prima Casa'nın yanına yeni markaları Lımassa Home' u ekliyerek iç piyasaya hitap edecektir.
Yeni markaları olan Lımassa Home'un bünyesinde bulunan yatak örtüsü, çarşaf, uyku seti, bornoz, havlu, yorgan, pike gibi tüm paketli ev tekstili ürünlerinin "İç Anadolu Bayiliğini" Ankara'dan İç Anadolu'ya toptan perde ve ev tekstili ürünleri satışı yapan Fako Tekstil'e verdi.

Merkezi Ankara'da bulunan Fako Tekstil, ürün yelpazenine yeni katacağı " Lımassa Home " ile müşterilerine daha çok çeşit imkanı sağlayacaktır.
Fako Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fuat Atilla ile yapmış olduğumuz röportajda,  "Doğuş Tekstili Türkiz markası ile tüm meslektaşlarımız bilir, Doğuş Tekstil'in yeni çıkartmış oldukları Lımassa Home markasıda çok kısa sürede raflarına koyacaklarına inanıyorum. Doğuş Tekstil ile yapmış olduğumuz anlaşma ile İç Anadolu Bölge bayiliğini alarak firmamıza yeni bir heyecan kattık, Doğuş Tekstil'e bizi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederim." diyen Fako Tekstil'in sahibi Fuat Atilla, Lımassa Home ürünlerinin en kısa sürede dağıtımına başlıyacak...

FAKO TEKSTİL & FUAT ATİLLA
İletişim: Kopça Cad. No:24 / Siteler / Ankara
Tel:  03123507296
Fax: 03123507207
web: www.fakotekstil.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 959267

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.