davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / ERKANLAR PERDE- MOBİLYA-HALI- EV TEKSTİLİ / ANKARA


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / ERKANLAR PERDE- MOBİLYA-HALI- EV TEKSTİLİ / ANKARA
Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.


Ankara'nın tanınmış perakendecilerinden olan Erkanlar AVM, Ankara'nın Etlik Semti'nin Ayvalı Mahallesi'nde tam 1976 yılından beri nihayi tüketiciye hizmet veriyor. Mobilya, Perde, züccaciye, beyaz eşya, ev tekstili, küçük ev aletleri, halı, yani kısacası bir eve lazım olabilecek tüm ev ürünleri bünyelerinde bulunduruyor. 

Bir aile şirketi olan Erkanlar, babadan oğula bu sektörde ticaretlerini en güzel şekilde sürdürüyorlar. Sayın Kadir Erkan'ın 42 yıl önce küçük bir mağazayla başladığı ticaret hayatı, başarıları bir biri ardına kovalamış ve toplamda altı tane perakende mağazasıyla bu başarıyı taçlandırmıştır. 

Bu mağazalardan ikisi AVM tarzında hizmet verirken; bir aile şirketi olan Erkanlar, bütün bunların yanı sıra koltuk üretimi de yapmaktadırlar.  Başarılarını bünyelerinde önemli markalarla süsleyen Sevgili Kadir  Erkan'ın oğulları Resul Erkan, Ekrem Erkan ve Metin Erkan'ın babalarının yanında yer almaları ticaretlerini güçlendirmiştir.  Erkanlar 2013 yılında perdeyide bünyelerine katarak sektörümüze katkıda bulunmuşlardır. Bir "Davillo Bayisi" olan Erkanlar, bu girişimlede sektörümüze büyük katkıda bulunmuşlardır.     

Merkez Şube Plaza
İletişim: Ayvalı Mh. Seval Cad. No: 38 / Etlik / Ankara
Tel: 0312.  330 75 75 
web:
www.erkanlarmobilya.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 368964

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.