davillo tekstil

MOBİLYA DÜNYASI - HALI- PERDE - EV TEKSTİLİ / ANKARA

MOBİLYA DÜNYASI - HALI- PERDE- EV TEKSTİLİ  / ANKARA
Haber: Emel Benli & Ankara / Özel Haber  

"Mobilya Dünyası'nın" bol ve kaliteli çeşitlerini duymuşsunuzdur. On ayrı mobilya mağazası gezseniz bu kadar mobilya çeşidini bir arada göremezsiniz. Mobilya Dünyası'nın en büyük özelliği olan devasa mekan üzerinde kurulu olması ve düz bir alana yayılması, yüzlerce mobilya çeşidini bir arada barındırması siz değerli tüketiciler için bulunmaz bir fırsattır. 

Yemek oda takımları, oturma grupları, salon takımları, yatak odası takımları, avangard ve spor mobilyalar, çocuk ve bebek odası takımları, orta sehpalar, servis sehpaları, yatak ve bazalar, halı çeşitleri ve yine sizlere hizmette sınır tanımayarak bünyelerinde birde Brillant  exclusive   perde mağazası oluşturmuşlardır. 

"Dünya'nın mobilyası" slagonu ile yola çıkan, Mobilya Dünyası Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Yıldırımer, kardeşi Erol Yıldırımer ve Mağaza Müdürü Sayın Sedat Özcan ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarda siz değerli sektör mensupları ve tüketicilerimiz için bilgiler alırken; bu devasa mağazayı sizler için görüntüledik...İstanbul Yolu, Fatih Mehmet Sultan Bulvarı, 9. km, No: 256 Macunköy / ANKARA adresinde siz değerli ziyaretçilerini bekleyen " Mobilya Dünyası," profosyonel toplamda 20 tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sizler için düzenlenmiş sıkıntısız bir oto park ve sonsuz ikramlar ile alış - verişin keyfini çıkaracağınız bu güzel mobilya şhowroomu israrla görmenizi tavsiye ediyoruz...

Mobilya Dünyası- Halı- Perde- Ev Tekstili
İletişim: F.S.M. Bulvarı ( İstanbul Yolu ) 9.km No: 256- Macunköy / Ankara
Tel: 0312. 257 00 05 - Fax: 257 00 50
Web:
www.mobilyadunyasiankara.com Yorumlar

  • Rıza Caner kömürlü
    Rıza Caner kömürlü

    Perdeci kadriye hanıma göstermiş olduğu ilgi ve sabırdan dolayı teşekkür ederim

    09 Ekim 2018 09:45

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 215693

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.