davillo tekstil

ATO MEFRUŞATÇILAR KOMİTESİNDEN ŞERİFE BACI MESLEK LİSESİNE ZİYARET.

ATO MEFRUŞATÇILAR KOMİTESİNDEN ŞERİFE BACI MESLEK LİSESİNE ZİYARET.
Haber: Emel BENLİ & ANKARA
Ankara Ticaret Odası 17. Komite üyesi Sayın Mehmet AYGÜN ve Komite Başkan Yardımcısı Fuat TAŞTEKİN, 2. Komite Başkanı Hayati AKBABA, ile birlikte bundan bir yıl önce faliyete geçen Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Mefruşatçılık sınıfını ziyarette bulundular.

Ankara'da ATO tarafından açılan üç sınıftan biri olan Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mefruşatçılık sınıfında dokuz kız öğrenci bulunmaktadır. Geçen yıl faliyete geçen sınıf, önümüzde ki yıl ilk mezunlarını verecek. Çalışmalar hakkında bilgiler veren sınıf öğretmeni Sayın Sibel DOĞAN, " Öğrencilerimizle çok güzel günler geçiriyoruz, akıllı tahtamız sayesinde modellerimizi çıkarıyoruz, sınıfımızda dikiş, pile kırma, ütü ve overlok çekme eğitimini veriyoruz, öğrencilerimiz seneye mezun olduklarında meslek sahibi olacaklar, ATO yöneticilerine desteklerinden dolayı teşekkür ederim "dedi. Hazırlanıp, sunulan ikramlardan sonra küçük hediyeleri ATO yetkilerine taktim eden öğrenciler, "ATO yönetimine teşekkür ettiler.

Bu tür etkinliklerin devamını diliyor ve Ankara  Ticaret Odası 17. Komite emektarlarını diğer şehirlerimize örnek teşkil ediyoruz. 


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 744885

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.