davillo tekstil

ANKARA EV TEKSTİLİ ve YORGANCILAR ODASI SEÇİMİ HIZLANDI.


ANKARA EV TEKSTİLİ ve YORGANCILAR ODASI SEÇİMİ HIZLANDI.
Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara Umum Hallaççılar ve Yorgancılar Odası, 07. 01. 2018 tarihinde pazar günü yapılacak olan seçimle yeni başkanını belirleyecek. 12 yıldır bu odaya başkanlık yapan Sayın Temel Çolak, tekrar aday olacağını açıklayarak; odanın üyelerini bizzat ziyaretlerde bulunarak bundan sonra gerçekleştireceği faliyetler hakkında bilgilendirme sohbetleri gerçekleştiriyor. 

Toplamda 360 üyesi bulunan oda, şu günlerde kapsamlı çalışmaları parelelinde birde isim değişikliğine giderek yeni ünvanı " Ankara Ev Tekstili, Yorgancılar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası" olarak belirlendi. Asil, yedek ve denetleyici olmak üzere bünyesinde 20 kadar üyeyle meslektaşlarının çıkarları doğrultusunda hizmet eden oda, yeni seçimler ile başkanını belirleyerek görevine kaldığı yerden devam edecek. 

"Çalışma azmimiz ve heycanımız ilk günkü gibi hala diridir. Sektörümüzün kalkınması ve mevcudiyetinin korunması için yaptığımız yoculukta, üyelerimizin desteğine ihtiyacımız vardır. Unutmasınlar ki bu oda, sektör lehine güzel çalışmaların altına imza atmış ve üyelerinin çıkarlarını korumuştur. Üyelerimizi seçim günü sandık başına davet ediyor ve görevlerini yapmalarını rica ediyoruz. Onlara yeni yılda sağlık dolu, başarılı günler diliyoruz." diyerek biz "Perde Satıcıları Haber Portalı" aracılığı ile yeni yıl mesajını ileten Başkan Sayın Temel Çolak'ın tekrar başkanlığa aday olduğunu hatırlararak hayırlara vesile olmasını diliyoruz...

Seçim yeri: TESKOMB
Tarih: 7 Ocak 2018 ( Pazar ) / Saat: 11:00- 17:00
Adres: Işıklar Caddesi No: 14 - 2 / Ulus / ANKARA
Temel Çolak: Gsm: 0505. 983 31 61


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 73829

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.