davillo tekstil

Perde Satıcıları Haber Portalı'nın Canlı Yayın Sponsoru AVANGARPERDE.

Perde Satıcıları Haber Portalı'nın Canlı Yayın Sponsoru AVANGARPERDE.
Haber: Elif BENLİ / ANKARA
Sahip olduğumuz " Perde Satıcıları Haber Portalı" ile Türkiye'deki perde ve ev tekstili sektörü kullanıcılarının büyük bir kısmına ulaşmaktadır. 2017 yılının başlarında yayın hayatına başlayan " Mobilya Satıcıları Haber Portalı" ve " Halı Satıcıları Haber Portalı" ile de tüm sektör mensuplarımızın yanındayız.

Portallarımızda yapmış olduğumuz haberleri sosyal medyalar aracılığı ile de sizi doğru kitleye ulaştırıyor ve tecrübeli kadromuz ile doğru ve tarafsız haberlerle sizlerin yanında olmaya özen gösteriyoruz. Haber Portallarımızın her biri sektöründe tek olup; siz değerli sektör mensuplarının her zaman yanındadır. 

Yayınını yaptığımız portallar; haberden duyurulara, etkinliklerden fuarlara, lansman toplantılarından firma tanıtımlarına kadar geniş bir yelpaze oluşturur. Portalımızda her zaman içerik kalitesini, kolay kullanımı ve fonksiyonelliği ön planda tutmaktayız. Sahip olduğumuz güçlü teknik donanım, her biri konusunda ayrı uzman kadromuz, ar ge merkezimiz ve bu alanda yaptığımız yatırımlarla sektörde öncü ve örnek bir yayıncılık sergilemekteyiz. İnternet yayıncılığı alanında kalite standartlarımız en üst seviyede, sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız tamdır.

Yaklaşık bir yıldır sektörümüze daha faydalı olabilmek amacı ile sektörün önde gelen firmalarımızla Canlı Yayınlar gerçekleştirmekteyiz. Bu seferki sponsorumuz Evteks Toptan Perde'nin sahibi Sayın Yalçın Yılmaz, Perde Satıcıları Haber Portalı'nın araştırmacı yazarı ve editörü Emel Benli'nin sunumu ile,Evteks Perde'nin sponsorluğunda "Değişimin Son Adresi Avangard Perde" adlı programımız; her pazartesi saat 21:00'de canlı yayında karşınızda olacaktır.

www.perdesaticilari.com 
www.mobilyasaticilari.com 
www.halisaticilari.com 
www.ayteksproduksiyon.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 466861

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.