davillo tekstil

UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 2017 HOME & TEX FUARI YAT GEZİSİ.


UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 2017 HOME & TEX FUARI YAT GEZİSİ.
Haber: Emel Benli & İstanbul

Ankara’nın kıymetli sistemcilerinden biri olan "Uğraç Perde Sistemleri" Home Tex Fuarı’nı ziyaret eden Ankara’lı perakendecilere boğazda bir yat turu yaşatarak fuara renk kattı...
Bu yıl beşincisi düzenlenen Home & Tex Fuarı’a, 17. Ev Tekstili Komitesi tarafından her yıl olduğu gibi, bu yılda güzel bir organizasyon ile ziyaret için getirilen Ankara’lı perakendecilerimiz; "Uğraç Perde Sistemleri’nin" yat gezisine katılarak; güzel bir İstanbul Boğazı sefası sürdüler. Komite Üyemiz Sayın Mehmet Aygün’ün organize ettiği fuar turu akşamında, Ankara’nın ileri gelen değerli sistemcilerinden ve toptancılarından olan "Uğraç Perde Sistemleri" nazik bir davette bulunarak Anklara’lı ve civar illerden gelen perdecilerimize İstanbul Boğazı’nda akşam yemeği ve fasıl eğlencesi eşliğinde güzel bir yat sefası yaşattılar. Bu davete katılan 100 civarında meslektaşımız, fuar gezisi yorgunluğunu bu seyahat ile üzerlerinden attılar.

Uğraç Perde Sistemleri’nin sahipleri Sayın Nazım ve Nedim Uğraç kardeşler bu organizasyon sayesinde kendileri ile çalışıp çalışmayan tüm meslektaşlarımız  ile tekrar bir araya gelmenin fırsatını bulmuş oldular. Bu özel gecede onlar ile daha yakından sohbet imkanı bulan Uğraç Kardeşler, her yıl müşteri pörtföylerini genişleterek, Ankara Siteler’den Perde sistemciliğinin yanı sıra tül ve fonluk toptancılığı ile de başarı sağlamışlar ve sempatik duruşları, işlerine olan ciddiyetleri ile Türk Ev Tekstili camiası tarafından sevilip sayılmışlardır.. Bu organizasyon sonrası biz Perde Satıcıları’na ropörtaj veren Uğraç kardeşler; " Boğazda yat turu organizasyonumuz firmamızın ikinci organizasyonudur, inşaallah bundan sonra son olmayacaktır, devamı başka tür organizasyonlar ile müşterilerimize sunulacaktır." diyerek geceden memnuniyetlerini dile getirdiler.

Ankara’lı olupta İstanbul Boğazı’nda bir yat turu düşünmüş olmaları sevgili müşterilerine vermiş oldukları değeri bir kez daha ortaya koymuştur. Bizde camiamız adına bu tür etkinliklerin faydalarını bir kez daha sizlere hatırlatıyor, huzurunuzda Uğraç Perde Sistemleri’ni ince ve zarih olan bu davranışlarından dolayı kutluyoruz.


AÇILIŞ KONUŞMASI

UĞRAÇ TEKSTİL 2017 YAT YEMEĞİ EĞLENCESİUĞRAÇ TEKSTİL 2017 YAT YEMEĞİ / SÜLEYMAN ÇAĞLAYAN /
 İSMAİL ÇAĞLAYANUĞRAÇ TEKSTİL 2017 YAT YEMEĞİ / ULUS TEKSTİL / ERDAL YILDIRIMUĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 20117 YAT YEMEĞİ / HAVAN TEKSTİL- ÇANKIRI
UĞRAÇ TEKSTİL 2017 YAT YEMEĞİ / NEDİM UĞRAÇ / MEHMET AYGÜN
 NAZIM UĞRAÇUĞRAÇ TEKSTİL 2017 YAT YEMEĞİ / FATOŞ BEKÇİ / CELAL BEKÇİ - ARTVİN


UĞRAÇ TEKSTİL 2017 YAT GEZİSİ / MODA PERDE / ZONGULDAK

UĞRAÇ TEKSTİL 2017 YAT YEMEĞİ / ABDULHAKİ TASLAK / ZONGULDAK
 METİN SEVEN / NEDİM UĞRAÇ

Yorumlar

  • Favori perde
    Favori perde

    Muhteşem geceydi.Bizlere bu fırsatı tanıyan UĞRAÇ PERDE 'ye sonsuz teşekkürler ediyoruz.Başarılarılarının devamını diliyoruz.ARTVİN'den saygılar ,sevgiler..

    03 Kasım 2017 09:23

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 967848

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.