davillo tekstil

İSTANBUL 2017 HOME & TEX FUARI / 2.GÜN

İSTANBUL 2017 HOME & TEX FUARI / 2.GÜN 
Türk Ev Tekstili’ni daha ileriye taşımak için fuarlarımızın destekleyici rölünün önemli ve büyük olduğu tüm meslektaşlarımız tarafından bilinmektedir.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Home & Tex (Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı)", ikinci gününde; diğer fuarları aratmayacak şekilde katılımcılara ve ziyaretçilere keyif ve lezzet verdi. Nereden biliyorsunuz? diye soruyorsanız eğer, biz " Perde Satıcıları Haber Portalı " fuarın başından sonuna dek takipçisi olup ve haber yapma özgürlüğümüzü sonuna dek kullanarak; bu güzel atmosferi sizlerle paylaşmak istedik.

Alan tasarımı ve stant düzenlemeleri ile kısa zamanda Türkiye’nin en çok dikkat çeken fuarları arasına giren " Home & Tex Fuarı," sektörün öncü firmalarını, yerli ve yabancı alıcılarla buluşturdu. Bu yıl beşincisi düzenlenen fuarda, Türkiye’nin üretimini ülkelerine taşımak için Home & Tex Fuarına gelen yabancılarında olduğu gözlerden kaçmadı. Bu arada üretim, istihtam ve ihracatı ile ülke ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer alan Türk Ev Tekstili  üreticileri ve imalatçıları koleksiyonlarını CNR EXPO çatısı altında ziyaretçiler  için görücüye çıkarttı. 

 CELAL HASNALÇACI

2017 HOME & TEX FUARI / BAYRAMLAR DOKUMA MÜŞTERİLER RÖPORTAJLARI

HOME & TEX 2017 FUARI / SENA PERDE TASARIM / ÖZGÜR KARGI 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 310191

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.