davillo tekstil

PERDE GİYDİRME PROĞRAMI HOME & TEX FUARINDA.


PERDE GİYDİRME PROĞRAMI HOME & TEX FUARINDA.
Kosava'dan Haberler Var...
Haber: Emel Benli  /Kosova / Pirizren 

Sevgili sektör mensupları, sevgili perdeciler, çok yakından tanıdığınız "perde giydirme proğramının" üstadı Sayın Valbon Yorgancı, 25 - 28 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Home Tex Fuarı'da sizlere özel, gümbür gümbür bir kampanya ile karşınıza  çıkmaya hazırlanıyor.

 Biliyorsunuz bu güne kadar Valbon Yorgancı'nın kendi projesi olan "perde giydirme" sizlerin yoğun isteği ile hep gündemimizde kaldı. Valbon Bey'in Türkiye ayağını oluşturan firmalarımız, giydirme proğramının bayiliğini alarak; kendi müşterilerine bu şekilde ulaştılar ve teknoloji harikası bu proğram ile sizlere katkı sağladılar. İşte sizi yakından ilgilendirecek bu proğrama yeni projeler ekleyen Valbon Bey, projeyi daha da geliştirildi. Tül ve fonluk giydirme, stor ve zebra giydirmenin yanı sıra hayallerinize mobilya, halı, aydınlatma sistemleri ve aksesuarlarınıda ekledi. 

Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren "Direm Curtains Perde Giydirme Proğramı" size yenilik getirsin istiyorsanız, Home Tex Fuarı'nda "Ulusal Tekstili'in yani Vinaldi'nin stantını(6 /H 02) ziyaret etmeyi unutmayın...İşte size fırsat. 


 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 458559

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->