davillo tekstil

UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 2017 HOME & TEX FUAR YAT GEZİSİ ÖNCESİ ÖZEL HABER.


UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 2017 HOME & TEX FUAR YAT GEZİSİ ÖNCESİ ÖZEL HABER.
Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara / Siteler'den siz değerli müşterilerine stor ve zebra imalatı, tül ve fonluk toptancılığı ile hizmet veren Uğraç Tekstil,( dreams curtain ) geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği ve artık geleneksel hale getireceği  "2017 Home &Teks Fuarı Yat Gezisi" proğramını yaptı.

Biliyorsunuz her yıl 25 ve 28 Ekim tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy / İstanbul'da düzenlenen Home & Tex Fuarı'nın (Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı) birinci günü akşamı güzel bir yemek eşliğinde boğazda yat gezisi düzenleyen Nazım ve Nedim kardeşler gezinin bu yıl tekrarını gerçekleştirecekler. Tabiki her yıl olduğu gibi bu yemeğe ATO'ya bağlı 17. Mefruşatçılar Komitesi üyesi Sayın Mehmet Aygün'ün organizasyonluğunda Ankara'lı perdeci ve ev tekstilcilerimizde eşlik edecekler. 

İstanbul Boğazı'ndan 25 Ekim 2017 günü akşamı saat 19:30  hareket edecek  yat, gece boyunca sizleri boğazın doyumsuz ışıkları ve eşsiz  manzaralarını seyreceğiniz ve boğaz havası alacağınız güzel bir geceye bırakacak. Bu geziye Ankara ve çeşitli illerden katılan meslektaşlarımız tekrar bu yılda davetliler. Sevgili Nazım ve Nedim Uğraç Kardeşler hepize hayırlı işler dilerken, sizleri düzenleyecekleri bu yat gezisinde görmekten mutluluk duyacaklarını belirttiler.  

Bizde bu ince jestin haberini siz değerli sektör mensuplarımızla paylaşıyor ve bu geziden güzel karaler ve röpörtajlar ile karşınızda olmayı planlıyoruz...  

Tarih: 25 Ekim 2017
Saat: 19:30 / 24:00 
Yat Gezisi Kalkış Noktası: İstanbul Ticaret Lisesi Arkası / Eminönü / İstanbul
UĞRAÇ TEKSTİL
İletişim: Kartalcık Sokak No: 45 / Siteler / Ankara
Tel:0312. 350 34 17- 18

Yorumlar

 • Murat EREN
  Murat EREN

  Hayırlı olsun kardeşim nice senelere devamı inşallah

  16 Ekim 2017 09:48
 • Abdullah Uğraç
  Abdullah Uğraç

  Uğraç soyadı olan bir yürekli insan ve çocukları görünce çok duygulandım.Başarılarılarız devamı dilerim.

  10 Aralık 2018 08:07

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 97342

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.