davillo tekstil

PERDE AKSESUARLARININ ADRESİ AFTOR TEKSTİL.


PERDE AKSESUARLARININ ADRESİ AFTOR TEKSTİL.
Haber: Emel Benli & Bursa

Artık günümüz perdeleri adeta evlerimizin dekoru halini alırken; geçirdiği evrelerde teknolojinin tam anlamıyla hayatımızın içerisinde olduğunu vurguluyor. Dolayısı ile perdeye eşlik eden bir çok aksesuarında hayatımıza renk kattığı bilinen bir gerçektir. Siz perakendeci perdecilerimizi bu bağlamda yakından ilgilendirecek bir haberimiz var... 

1993 yılında tekstil ürünleri imalatı yapmak üzere kurulan "Aftor Tekstil"
deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmeti ve memnuniyeti ön planda tutarak ,sizlere güvenilir ve kaliteli ürünler sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Aftor Tekstil günümüzün trend perde aksesuarlarını imal etmektedir. Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, bir firmadır. Çevreye ve insana duyarlı, bir milli tekstil firması olmak belirledikleri vizyonlarından bir tanesidir. 

Aftor Tekstil'in başarı hikayesinde ki en büyük pay ise kendilerine yol gösteren misyonlarıdır. Perde aksesuarları ve yardımcı malzemeleri alanında; yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin perde aksesuarları alanında dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir tekstil şirketi olmak en büyük hedekleridir.

Aftor Tekstil, boncuk, ip perde, ekstarfor,sarkıt, rulet, perde tokaları, lama demiri, briz çubuğu, saçak, püskül, braçol gibi perde aksesuarları imal ederek; günümüz global rekabete uyum sağlamak adına,  hizmet sektörlerinde devamlı bir dinamizmin  sergileyerek efor harcamaktadır. 
Faaliyetlerini verimliliğe ve kârlılığa yönelik sürdürmenin yanında, teknoloji kullanımı, bilgi yönetimi, inovasyon, araştırma-geliştirme gibi konularıda sürekli göz önünde tutmakta en önemli vizyonlarından olurken; bütün bunlara ilave olarak  hiç durmadan değişen piyasa koşullarında, fırsatları değerlendirmek ve riskleri yönetmek gibi ayrı bir çalışma stratejisi ile kimliğine yön vermiştir. 

Bütün bunları kapsayacak bir çalışma sistemi kurup, çalışanlarını bu yönde eğiterek rekabete karşı koymayı ve başarıya ulaşmayı prensip haline getirmişlerdir.
Çalışmalarının uzun yıllara dayanmasından dolayı, ürünleri çok çeşitlilik göstermekte olup; her birini alternatifleriyle birlikte sunan Aftor siz değerli iş ortakları için üretmeye devam ediyor. .

"Tecrübemizle daima siz değerli müşterilerimize, daha iyi hizmeti amaç edinerek bugünkü konumumuza sizlerle beraber gelmiş olmaktan ötürü haklı bir gurur taşımakta olup; sizlerle yarınları da karşılamak inancındayız."diyen Aftor ailesi tüm dost ve müşterilerine hayırlı işler diliyor...Aftor Tekstil'in şirket müdürü Sayın Efkan Gandar'dan edindiğimiz bilgiler ışığında sizlere Aftor Tekstil'den haberler vermenin mutluluğunu yaşıyor ve Aftor ailesine başarılar diliyoruz. 

AFTOR TEKSTİL 
İletişim: Reyhan Mah. İsmail Hakkı Cad. No:8/A Osmangazi / BURSA
Tel:0224 223 60 89   
Sipariş hattı:0530 490 86 77 
Şirket hattı:0535 104 41 44
Fax:0224 223 60 88
web:http://www.aftor.com.tr/

AFTOR TEKSTİL / BURSA / TANITIM 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 230527

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.