davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / DALKILIÇ PERDE / YAŞAMKENT / ANKARA


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / DALKILIÇ PERDE / YAŞAMKENT / ANKARA
Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.

Ankara'nın saygın perdecilerinden "Dalkılıç Perde'nin" sahibi Sayın Galip Dalkılıç'ın sevgili oğlu Ümit Erdi Kalkılıç'ı tanımak üzere Ankara Yaşamkent'te ki yeni açmış olduğu mağazasında ziyaret ettik. Bir Davillo Perdesen satış noktası olan ve "Perde Atölyesi" ismi ile bir buçuk yıldır hizmet veren butik tarzdaki bu mağaza, şık dizaynı ve Davillo gibi önemli firmaların ürün kartelaları ile zenginleştirilerek; tecrübenin yaşatıldığı bir perakende perde mağazasıdır.

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun olan fakat, kendi mesleğini değil baba mesleğini seçen  Sevgili Erdi Dalkılıç tarafından işletilen bu mağaza, konumu bakımından Ankara'nın en elit semtlerinden olan Çankaya'nın sınırları içerisindedir.  Genç ve yetenekli meslektaşımız Erdi Bey'in babasından öğrendiklerine kendi beceri, bilgi ve zevklerinide katarak harmanlaması; müşteriye kendi özel tasarımlarını sunması mağazasına butik ünvanı kazandırmıştır.

Sevgili kardeşi Koray Dalkılıç ile birlikte mağazalarında harikalar yaratan Erdi Dalkılıç, bizimle geleceğe yönelik  hayallerinide paylaşarak, aslında bir nevi geleceğinide şekillendirererek ismini koymuş oldu. "Kardeşim Koray ile hayallerimiz var elbette ki, mağazalar zinciri oluşturmak bu hayallerimizden biri..." diyen genç meslektaşımıza başarılar diliyoruz. 

2018 CNR Evtekstil Fuarı'nda ve 2017 yılı içerisinde Ekim ayında düzenlenecek olan Home Tex Fuarı'nda biz "Perde Satıcıları Haber Portalı'na" sponsorluk yapacak olan ve Ankara'dan siz değerli perdecilerimize perde ve fonluk kumaş toptancılığı, stor ve zebra imalatı toptancılığı kaliteli ile hizmet veren Davillo'nun yine bir müşterisini tanımaktan mutluluk duyduk. Teşekkürler Davillo...  

DALKILIÇ PERDE & Ü.ERDİ DALKILIÇ

İletişim: Yaşamkent Mah. 3158 Cad. Park Lima Sitesi No: 67 / Yaşamkent / Ankara
Tel: 0312312 48 47 & Gsm: 0532. 472 60 76


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / DALKILIÇ PERDE / YAŞAMKENT / ANKARA 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 262702

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.