davillo tekstil

NAKIŞ METAL ANKARA'YA ŞUBE AÇIYOR.

NAKIŞ METAL ANKARA'YA ŞUBE AÇIYOR.
Haber: Emel BENLİ & ANKARA

1969 yılında İstanbul /Avcılar'da alüminyum ekstürüzyon fabrikasının temellerini atan "Nakış Metal A.Ş" Sayın Ali Çokyaşar tarafından yönetilmektedir. Her zaman dürüstlük düstürünü ilke edinmiş olan Nakış Metal, azimle işine sahip çıkarak, 1970 yılında perde, sektöründe ki ray sistemi ihtiyacını gidermek ve sektörümüze hizmet etmek için ilk startını vermiştir.  Sahibi olduğu "Nakış Metal'i" gelişen teknolojiye parelel olarak günümüze dek saygın kimliği ile taşıyan Sayın Çokyaşar, hizmet verdiği sektörlerin sıkıntılarını yakından takip ederek çalışma performansına yön vermiştir. 
Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; tecrübeli kadrosu ile çalışma sergileyen "Nakış Metal," Türkiye'nin kurulmuş 4. Alüminyum fabrikasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile başta perde sistemleri olmak üzere mobilya, duşakabin, cam balkon, menfez, sineklik  gibi sektörlerede hizmete devam etmektedir. 

Firma, dürüstlük misyonuna sadık kalarak, sürekli yeniliklere açık olmasından dolayı Ankara ve çevre illerde ki müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için, Ankara /Hasanoğlan'da mülkiyeti kendilerine ait olan 3500m2 kapalı alanı bulunan şubede bundan böyle varlığını sürdürecektir.  Geliştirdiği vizyonlarına bir yenisini daha ekleyerek; siz değerli perde sistemcilerimize çözüm odaklı iş ortağı yaklaşımı ile hizmette sınır tanımayan "Nakış Metal," Ankara'dan tüm Anadolu'ya sevkiyat konusunda ışık hızı getirecektir.  Bunun kararını geçtiğimiz günlerde alarak hayata geçiren firma, artık yeni şubesinde hizmete hazırlanmaktadır. Perde profillerinin tüm stoklarını bulundurarak müşterilerine daha hızlı hizmet verecek ve sektöre katma değer sağlayacaktır. 

NAKIŞ  METAL A.Ş. 
İletişim Merkez Fabrika: Cihangir Mah. Ord. Prf. Dr. Ali Fuat Başgil Cad. No: 4
 Avcılar / İstanbul
Tel: 0212.  422 11 11 pbx & Fax: 0212. 422 11 10

Ankara Şube: Hasanoğlan Bahçelievler Mah. Dar Deresi Cad. No: 11 / Hasanoğan / Ankara 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 222837

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.