davillo tekstil

EGEMEN TAŞTEKİN'İN HİKAYESİ.


EGEMEN TAŞTEKİN'İN HİKAYESİ.
Haber: Emel BENLİ & ANKARA
Ankara'nın saygın perdecilerinden, Taştekin'ler ailesinin bir ferdi olan Sayın Zihni Taştekin'in sevgili oğlu Egemen babasına rakip çıktı. Çocukluğunda Sayın Zihni Taştekin'in mağazasında bi aşağı, bi yukarı koşuşturan Egemen, artık 18 yaşında...Babasının güvenini kazanan Egemen Taştekin, Ankara - Mamak semtinde "Mamak Sosyete Pazarı'nda" bir consept mağaza kurmuş ve Mamak halkına özel tasarım tadında hizmet vermektedir. Toplamda üç mağazaya sahip olan baba oğul sırt sırta vererek sektörümüze hizmet vermektedirler. 

Aslında "Dünya mutfakları ahçılığı" bölümünü bitiren Egemen, baba mesleğini seçerek babası Zihni Bey'e ahde vefasını ödemektedir. Hemen hemen her akşam muabbetin perde olduğu Taştekin'lerin evinde, baba oğul günün analizini yaparak rakip tadında "boynuz kulağa geçer" misali huzur içerisinde yaşamaktadırlar.

Babasının yanında perdeciliğin tozunu yutan Egemen, hem babası hem de hocası olan Zihni Taştekin'in yolundan giderken; "işimde daha nasıl başarılı olabilirim" düşüncesi ile eksiklerini gidermenin gayreti içerisinde olup; düzgün ticaret yapmaya çalışan Egemen, bu düstürle yol almaya devam ediyor.  başarılı genç perdecimizin hayali bu sektörde olabildiğince başarılı olmak ve büyümektir. Egemen büyüye dursun Hocası Zihni Bey'in yolundan gidedursun, biz Egemeni sektörümüze örnek teşkil ederek, kendisine bir ömür boyu başarılar diliyelim...Yolun açık olsun Egemen...
 
ESİL PERDE & EGEMEN TAŞTEKİN
İletişim: Ege Mah. Natoyolu Cad. No: 224 / Mamak / Ankara
( Mamak Sosyete Pazarı )
Gsm: 0538. 888 70 05

ESİLA PERDE / EĞEMEN TAŞTEKİN / MAMAK / ANKARA 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 863476

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.