davillo tekstil

MUTEKS ANKARA’LI MÜŞTERİLERİ İLE KRONOS HOTEL’DE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Ankara’dan tüm Türkiye’ye stor ve zebra imalatı, fonluk kumaş ve tül toptancılığı ile hizmetini sürdüren Muteks ailesi, Diyarbakır ve Urfa’dan sonra Ankara’da da değerli müşterilerine bir iftar yemeği sundu.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

20 Haziran 2017 Salı günü Ankara’nın turistlik ilçesi Gölbaşı’nda bulunan Kronos Otel’de müşterilerini bir araya getiren Muteks, geleneksel hale getirdiği Ankara İftar yemeğinin 6. sını gerçekleştirdi.

Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer’in ve Muteks Ankara Bölgesi ve Dış Ticaret Sorumlusu Sayın Funda Tek’in bizzat organiz ettiği iftar yemeğinde, Ankara’lı mefruşatçılarımızın yanısıra, Anadolu’nun çeşitli illerinden de Muteks dostları yemekte yerlerini aldılar. Bursa, Kayseri, Nevşehir, Kırıkkale gibi illerinden gelen perdecilerimiz güzel bir Muteks gecesi yaşadılar. "Müşterilerine hayırlı işler dileyen Sayın Murat Tuncer, onların gelmekte olan Ramazan Bayramları’nıda kutladı." Önümüzdeki günlerde Somfy Motorlu Sistemleri’nin  ve Drem Curtains Giydirme Proğramı’nın bayiliğini alan Muteks, her iki bayilik hakkında siz değerli müşterilerini bilgilendirmek amacı ile bir ürün tanıtım lansmanı sunmaya hazırlanıyor. Yenilik konusunda hızını kesmeyen Muteks, sizler için üretmeye devam ediyor. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 745602

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.