davillo tekstil

DAVİLLO 2017 EVTEKS FUARINDA...


Yıllardır perde sistemlerinin en doğru adresi ve ev tekstilinin de aranılan markası olan Davillo, bu yılda sizler için kolları sıvadı. Hiç bir sistemcide bu kadar çeşidi göremeyeceğiniz, renk ve ürün çeşitliliği ile 2017 yılı sezonuna bomba gibi hazırlanan Davillo, her zaman olduğu gibi yine kaliteden ödün vermedi.

Ürün skalasında kendisini çok ciddi boyuta taşıyan Davillo, yeni kreasyon araştırmalarına, tecrübesinide katarak hayal edemeyeceğiniz zebra ve stor kumaşların altına imza attı. Tecrübeli kadrosu ile dürüstlük ilkesini misyon edinen Davillo Kurucusu Sayın Hasan Erbasan ve Davillo Yöneticisi Sayın Engin Erbasan, yine sahalara gümbür gümbür yenilik getirdi. Aynı yeniliği ve kaliteyi tül ve fonluk gruplarınada taşıyan Davillo, bu yıl konbinlerinde bebek odasından, genç gruplarına, spordan, vantaziye her yaşam alanında harikalar yaratacak kreasyonları sizler için tasarladı...Bu kreasyonları görmek ve bir Davillo farkını daha yaşamak istiyorsanız, İstanbul Ev Tekstil Fuarı’nda 16 - 20 Mayıs 2017 tarihleri arasında 3. Hall / F - 14’te görebilirsiniz.

Bu yıl siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni standlarını oldukça büyüten Davillo, Somfy Motorlu Sistemler ile sizlere teknolojik anlamda da yenilik farkı yaşatmaya hazırlanıyor. Motorlu sistemlerde Dünya markası olan Somfy’nin bayiliğini alarak teknolojiye meydan okuyan Davillo ailesi her zaman sizler için kulvarda koşuyor...

Haber : Emel BENLİ & ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 818585

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.