davillo tekstil

NADİDE SULTAN EFOR MÜŞTERİLERİNİ ÇOŞTURDU...

EFOR 2017 TATİLİ GALA GECESİ...

Haber: Emel Benli / ANTALYA / BELEK

Katılımın muhteşem olduğu Efor tatili, ilk olmasına rağmen tecrübeli kadrosu ve organizasyonu ile dimalarda unutulmayacak bir anı olarak kalacak... Önümüzdeki yılda tatilin tekrarını düşünen Efor ailesinin; tatil davetine katılarak Efor’a olan sevgilerini bu şekilde dile getiren perdeci mesalektaşlarımızın tatil heycanı ve bir araya gelmelerinin keyfi anlatılamaz yaşanır...Dolayısı ile tatil güzel geçince, doğal olarak tatil galasıda performanslı ve muhteşem geçti.

Suheyl ve Behsat Uygur kardeşlerin kahkahada kırıp geçirdiği Efor dostlarını, sanatçımız Nadide Sultan’ın güzel ve hareketli şarkıları çoşturdu. "Konyalım" türküsünü perdecilerimiz için seslendiren Nadide Sultan, Antalya / Belek’i salladı. Efor’un müşterileri için hazırladığı çeşitli hediyeleri ve bir adet Peugeot Tepe arabada  heycanlı bekleyişin ardından gecenin sonunda yapılan çekilişle sahiplerini buldu... Efor Yön. Kur. Bşk. Sayın Yılmaz Söyler’in, Efor’un Yön. Kur. Üyesi Sayın Yalçın Söyler’in, Efor’un Ankara şube ortağı Sayın Adem Taşoluk’un ve Sanatçımız Nadide Sultan’ın birlikte çekilişini yaptıkları araba, Ankara’nın Dışkapı Semti’nde bulunan Dilek Ticaret’in sahibi Sayın Serdal Koçoğlu’na herkesin gözü önünde taktim edildi. Bu durumdan oldukça mutlu olan Koçoğlu ailesi " bu güne kadar kazı kazandan bile bize bir kuruş çıkmamıştı, bu duruma inanamıyoruz, Efor bize şans getirdi." diyerek sevinçlerini bizlerle paylaştılar.

Efor ailesine her fırsatta tatil etkinliği için teşekürlerini sunan Türkiye’nin dörtbir tarafından gelen perdecilerimiz, mağazalarına dinlenmiş ve moralli bir şekilde dönüş gerçekleştirdiler. Bizde "Perde Satıcıları Haber Portalı" ekibi olarak Efor’a teşekkürlerimizi sunuyor, seneye buluşmak dileği ile diyoruz

.

 EFOR 2017 TATİL ETKİNLİĞİ / GALA GECESİ ( Behzat- Süheyl Uygur ) 1. BÖLÜM

 

EFOR 2017 TATİL ETKİNLİĞİ / GALA GECESİ- ( Nadide Sultan ) 2. BÖLÜM 

EFOR 2017 TATİL ETKİNLİĞİ / ARABA TESLİMATI 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 647246

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.