davillo tekstil

MUTEKS 2017 TATİLİ / MANAVGAT / ALANYA / 3.GÜN

MUTEKS 2017 TATİLİ / MANAVGAT / ALANYA / 3.GÜN

Haber: Emel BENLİ / Manavgat / Alanya

Muteks tatilinin üçüncü gününde de perdeciler Antalya güneşinin tadını çıkarırken,  Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer, gala gecesinde çekilişi yapılan arabaları sahiplerine teslim etti.  Sayın Tuncer, bu yıl Dacia Dokker ve Peugeot Partner Teppe marka olmak üzere iki araba birden verdi.

Dacia dokker Trabzon’dan sevgili meslektaşımız Şentürkler Tekstil’in sahibi Sayın İkram Şentürk’e, Peugeot Teppe, ise Bingöl’den sevgili meslektaşımız  Akay Tekstil’in sahibi Sayın Sadrettin Akdemir’e çıktı. Arabaların anahtarlarını ve ruhsatlarını bizzat elleri ile teslim eden Murat Tuncer, müşterilerinin yüzlerini bir kez daha güldürdü. Havuz, deniz, okey, tavla ve akşam eylencesi, özellikle çocuklar için düzenlenen organizasyonlar yine Muteks’lilerin güzel bir tatil yaptığı anlamına gelirken; elbetteki perdecilerimiz Sayın Tuncere teşekkürlerini dile getirdiler.

Bir sonraki yıl için şimdiden sözleşen Muteks ailesi yılın galası ve tabiki yılın tatili ile Antalya Manavgat’tan bir çok anı ile ayrıldılar. "Biz büyük bir aileyiz." slagonları atan Muteks’liler bir kez daha birlik ve beraberlik mesajları vermeyide ihmal etmediler.


EKİMLER TEKSTİL- İZETEKİM / ÖZ KAYAR TEKSTİL - MUSTAFAKAYAR / KAYSERİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 805960

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.