davillo tekstil

BURSA’LI ÜRETİCİLER, BURTEX TEKSTİL KÜMESİ’NDE BULUŞTU...


BURSA’LI ÜRETİCİLER, BURTEX TEKSTİL KÜMESİ’NDE BULUŞTU...

Haber: Emel BENLİ & BURSA / Bu haber Ali Bayhan Tekstil’in ( İSSE ) Katkıları ile yapılmıştır.

Bursa’lı üretici mefruşatçılar, 22 Mart 2017 tarihinde "Merinos Kültür Merkezi Fuar Alanı’nda buluştu. Bursa Ticaret Odası Başkanı Sayın İbrahim Burkay’ın, organizasyonluğunda "Tekstil Ur - Ge Projesi" kapsamında, 25 ülkeden, 200 civarında iş adamı, iş bağlantıları gerçekleştirmek üzere Bursa’ya geldi. Tekstil alanında UR - Ge Projesini yürüten BTSO, Bu projeye destek vermek üzere Bursa’lı sektör oyuncularının rekabetini güçlendirmek için "Burtex Tekstil Kümesi’ni" oluşturdu. 

Ekonomi Bakanlığının destekleri ile "Bursa Tekstil Sektörünün Uluslararası Rekabet Gücünün Geliştirilmesi" projesi kapsamında yabancı alım heyetleri bu mini fuara oldukça ilgi ve alaka duydu. 23 Mart 2017 tarihinde son bulan fuar, Türkiye’nin üretim üssü Bursa’da sektörün ihracatınada fayda sağladı. Bursa Ticaret Odası Başkanı Sayın İbraim Burkay, " Buraya getirdiğimiz alım heyeti şirketlerimizin dış ticaretini artırmada çok önemli bir enstrumandır."derken; 2017 yılı için güzel dilek ve temennilerde bulundu.

Biz "Perde Satıcıları Haber Portalı’da"  bu organizasyonda elbetteki üzerimize düşen görevi "Ali Bayhan Tekstil’in sponsorluğunda gerçekleştirdik. Bursa’nın önemli zebra ve stor üreticilerinden olan Ali Bayhan Tekstil, İsse Markası ile tüm Türkiye’nin gönlüne taht kurmuş ve Bursa’dan ihracat yaptığı ülkelere ve iç pazara ar - ge alt yapısı ile güçlü bir üretim gerçekleştirmektedir. Ali Bayhan Tekstil’in Yön. Kur. Üyesi Sayın Serkan Bayhan ile gerçekleştirdiğimiz röpörtajda " Marka değerimizin yanı sıra, ürünlerimizin kalitesi ve müşterilerimiz ile olan ikili diyaloğlarımız; marka değerimizi en üst seviyeye çıkarıyor." dedi ve tüm camiamıza hayırlı işler diledi. "Ali Bayhan Tekstil’e sesimizi Bursa’dan duyurdukları için teşekkürlerimizi sunuyor ve sonsuz başarılar diliyoruz.  

BURTEX TEKSTİL KÜMESİ / BTSO BAŞKANI / İBRAHİM BURKAY / BURSA 

BURTEX TEKSTİL KÜMESİ / ALİ BAYHAN TEKSTİL / SERKAN BAYHAN / BURSA 

BURTEX TEKSTİL KÜMESİ / ALERAN TEKSTİL / DENİZ KÖKSAL / BURSA

BURTEX TEKSTİL KÜMESİ / KARESİ TEKSTİL / MUSTAFA KUMRU / BURSA 

BURTEX TEKSTİL KÜMESİ / BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞK. RECEP ALTEPE 

BURTEX TEXTİL KÜMESİ / AKARCA TEKSTİL / AYDIN ŞAİR / BURSA 

BURTEX TEKSTİL KÜMESİ / MİNTEKS TEKSTİL / TAYFUN ÖZÇELİK / BURSA 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 337957

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.