davillo tekstil

EFOR PERDE SİSTEMLERİ 2017 ETKİNLİĞİNİ ANTALYA BELEK’TE YAPACAK...


EFOR PERDE SİSTEMLERİ 2017 ETKİNLİĞİNİ ANTALYA BELEK’TE YAPACAK...

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL 

2000 yılından beri  kaliteli ürün ve hizmet verebilmek için dekoratif perde sistemleri üreticisi olarak faliyetlerine  devam "Efor Perde Sistemleri" sizlerden almış olduğu destek ve güvenle piyasada hak ettiği yere gelebilmek için kaliteden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Firmanın  gelecekteki amacı stor ve zebra perde üretimini teknik açıdan geliştirerek;  yurt içi ve yurt dışında müşterilerinin beğenilerine uygun ürün çeşitliliğini çoğaltarak, müşterilerine daha farklı  hızlı ve kaliteli hizmet verip ihracatını arttırmak ve ülke ekonomisine faydalı olup istihdam da pay sahibi olmaktır.

Ürün yelpazesini her geçen gün genişletmeyi ilke edinmiş, yenilikci bir anlayışla hizmet veren Efor’un fabrikası İstanbul Ataşehir’de bulunurken, Eminönü, Zeytinburnu ve Ankara’da da üçüncü bir şubeye sahiptir. Ankara’ya 5 yıl önce açtıkları şube lojistik bakımdan İç Anadolu’da, Karadeniz’de ve Doğu Anadolu’da Efor ürünlerini daha kolay müşteriye sunmak içindir. Müşteri odaklı iş yapan Efor bu bakımdan ile Ankara’yı kendisine kale edinmiştir. Efor Grup  Ankara ortağı Sayın Adem Taşoluk, kısa sürede Ankarada müşteri fortföyünü artırarak başarıyı yakaladı. 

Stor Perde, Zebra Perde, Ahşap Stor, Dikey Perde, Japon Perde, Metal Jaluzi, Ahşap Jaluzi, Plise Perde(Pilisef markası) ile ve rustik imalaat eden Efor, geçtiğimiz yıllarda tül ve fonluk toptancılığına da soyunarak, Türk Ev Tekstili’nin gidişatına ayak uydurmuş ve kendisini bu yüzü ile de yenilemiştir. Yeniliklerine hızlı bir şekilde yön vererek ilerleme kaydeden Efor, şu günlerde sıkı bir çalışma ile sizleri 4 ve 7 Mayıs tarihlerinde Antalya / Belek’e bekliyor. Efor’un bu yıl ilkini gerçekleştireceği tatiline hazırmısınız.

Sizi sezona zinde, performanslı bir şekilde hazırlayacak olan Efor, tatil boyunca ürün tanıtımı ve aktif satış ile siz değerli dostlarına bir kampanya keyfi yaşatacak. Efor’un Yön. Kur. Başkanı Sayın Yılmaz Söyler’in ve Sayın Yalçın Söyler’in, siz değerli dostlarına birde süprizi var. Türkiye’de hiç bir firmada bulunmayan bir ürün setini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Geriye kalan sizlerin bu davete katılmanız ve rahat bir tatil yapmanızdır. Hem tatil yapıp hemde üstüne hediye kazanmaya ne dersiniz? Efor ilkini gerçekleştireceği tatilinde, Venüs telefon, perde giydirme proğramı + tablet, Dubai tatili, İphone 7, Vestel Led TV, Umre ziyareti, Roma - Venedik Turu, Balkanlar Turu ve tatilde düzenlenecek gala gecesinde ünlü sanatçı "Nadide Sultan’ın ellerinden 1 adet Peugeot Partner araba sahibini bulacak"...Süprizlerle dolu olan gecede ünlü komedyen Suheyl ve Behsat Uygur kardeşlerden kahkaha şhow...

2017 yılı Ürün Çeşitleri ve Kolleksiyonları: Fantazi tül ve fonluk: 80 başlık, zebra, stor ve blackaut kolleksiyonu: 50 başlık, Kombinili tül ve zebra kolleksiyonu: 29 başlık, 2017 Zebra Kolleksiyonu: 25.... Yani yenilik, tasarım, şıklık, kalite, kampanya, tatil hepsi bir arada Efor’da...  

CRYSTAL WATERWORLD RESORT HOTEL

İletişim: Belek-Boğazkent Mevkii, Serik, Antalya 

Tel: (0242) 277 04 66

Otel Giriş: 4 Mayıs 2017

Otel Çıkış: 7 Mayıs 2017

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 143990

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.