davillo tekstil

TURUNCU DİZAYN / R+T TURKEY FUARINDA YENİ ÜRÜNLERİNİ TANITTI...


TURUNCU DİZAYN / R+T TURKEY FUARINDA YENİ ÜRÜNLERİNİ TANITTI...

Haber: Emel Benli / İSTANBUL / Bu Haber Apresan’ın Katkıları ile Yapılmıştır. 

Sektöre ve firmasınsa faydalı olabilnek, teknolojinin ve üretimin gerisinde kalmamak için fuardan fuara koşan Ankara Siteler’den  siz değerli meslektaşlarına stor ve zebra imalatı toptancılı yapan "Turuncu Dizayn," "2017 R+Turkey" Fuarı’nda yeriniş aldı. Akranlarında dahi rastlayamayacağınız ürün ve katoloğ çeşitleri ile özellikle bebek ve genç serisinde harikalar yaratan Turuncu Dizay’ın sahibi Sayın Şahin Doğani olaanüstü güzel, birbirinden şahane ürün katoloğlarını biz "Perde Satıcıları Haber Portalı" ile paylaştı. 

Turuncu Dizayn perdelerini  2011 yılında yenilikçi vizyonu ve tasarım gücünü her daim üst seviyede tutan bir profille hayata araladı. Kurulduğu günden bu yana, içinde bulunduğu dönemin dekorasyon modasına trend olabilecek özgün perde tasarımlarına imza attı. Başarı serüvenin arkasında ekibinin yaratıcılığı ve yine ekibinin kaliteden ödün vermeden yarattığı birbirinden tarz koleksiyonlar yer aldı. Bu sayede Turuncu Dizayn’ı,  Türkiye’de sektöre kendi tarzı ile kazandırdığı koleksiyonlar ilk sıralara taşıdı.  Başarıda istikrarı sağlamak için teknolojisinde fark yaratan çözümlerle, her yıl bir sonraki senenin trendini göz önünde bulundurarak, müşterilerine en özelini sunmak için özveri ile çalıştı. 

Ankara’da dijital baskı teknik ve teknolojilerini kullanarak; fon perdeler , tül perdeler, zebra perdeler, stor perdeler gibi birbirinden farklı tüm perde ve mekanizmalı perdeler  üzerine üretim gerçekleştiren Turuncu Dizayn, 2017 ilk bahar ve yaz kolleksiyonunu "R + T Türkey Fuarı’nda görücüye çıkarttı .Turuncu Dizayn’ı tercih edin çünkü; düşlerin en canlı renkleri, gerçek olmayacak kadar güzel çizgilerle perde araladığında yaşamı size hissettirebiliyorsa; Turuncu Dizayn, neredeyseniz oraya dokunuyor, sizin için daima en güzelini seçiyor, yakışanı buluyor, üretiyor, tasarlıyor ve yaşam alanlarınızı değiştirerek bütün harikaları paylaşıyor. Perdelerinizi aralayın ve arkasındaki rengi, Turuncu’nun size sunduklarını keşfedin; daha özgürce yaşamak ve yaşatmak için tercih edin...

TURUNCU DİZAYN SAN. TİC. LTD. ŞTİ
İletişim: KARPUZLU 1. CAD. NO:80  / SİTELER / ANKARA

Tel: +90 312 284 41 08 - Fax: +90 312 284 01 87

web: www.turuncudizayn.com

e-mail: info@turuncudizayn.com

R+ T TURKEY 2017 FUARI / TURUNCU DİZAYN / ŞAHİN DOĞAN 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 49748

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.