davillo tekstil

R+T TURKEY 2017 FUARI / GÜNFLEKS PERDE...


R+T TURKEY2017 FUARI / GÜNFLEKS PERDE...

Haber: Emel Benli / İSTANBUL  / Bu Haber Apresan’ın Katkıları ile Yapılmıştır.  

Günfleks, 1980 yılından bugüne mekanizmalı perde sistemleri ithalat, ihracat ve imalatını yapan, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetine her zaman  öncelik vermiş ve bu sayede GÜNFLEKS markasını her geçen yıl daha da büyüterek mekanizmalı perde sektöründe hakettiği saygınlığa ulaşmıştır. Mikro jaluzi, PVC ve Kumaş Dikey, Kumaş Stor, Ahşap Jaluzi, Zebra, Screen Perde, Karartma Perde ve Katlamalı Sistem olmak üzere pek çok dekoratif çözümü müşterlerine sunuyor.

Ayrıca tüm mekanizmalı perde sistemlerine uygulanabilen radyo frekanslı MOTOFLEKS marka motorlu sistemleri, mekanlarınızda yaşadığınız konforu en üst seviyeye taşıyor. Yılların birikim ve tecrübesini ürün ve hizmet kalitesine yansıtmayı ilke edinmiş olan GÜNFLEKS PERDE SİSTEMLERİ, kalitesini en üst seviyeye taşımak amacı ile 9000 m2 kapalı alana kurulmuş olan fabrikasında siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. 

R + T Turkey Fuarı’nda da yerini alarak yeni ürünlerini müşterilerine görücüye çıkaran Günfleks böylelikle yenilikçiliğe vermiş olduğu önemi fuarlar ile destekliyor.

Günfleks Perde San. ve Tic. Ltd. Sti.

Fabrika:Adres: Akpınar Sanayi Bölgesi Yassıören Mah.Hadımköy Cad. No:174 / Arnavutköy / İstanbul

Telefon: 444 7 486 - Faks: 0212 780 04 42 - 0212 668 30 05

web: http://www.gunfleks.com

e-mail:info@gunfleks.com     

R+ T TURKEY 2017 FUARI / GÜNFLEKS PERDE / HAKAN ÇAĞLAR 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 570953

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.