davillo tekstil

APRESAN TEKSTİL BU YILDA R+T 2017 TURKEY FUARINDA YERİNİ ALDI...


APRESAN TEKSTİL, BU YILDA R+T 2017 TURKEY FUARINDA YERİNİ ALDI...                               

Haber: Emel Benli / İSTANBUL / Bu Haber Apresan’ın Katkıları ile Yapılmıştır.  

Perde sistemleri sektöründe aranılan markası Apresan, R + T Turkey Fuarı’nda tekrar yerini aldı. Stor kumaş ve blackout kumaş üreticisi Apresan’ın Yönetim Kur. Başkanı Sayın Burhan Barutçu ile gerçekleştirdiğimz röportajda sektörümüzün lider kolleksiyoncusu "Bütün enerjimizi bu iş için harcıyoruz, çok iyi lokasyona sahip bir ülkeyiz, kaliteli üretici firmalar bir araya gelerek, enerjilerini birleştirerek sektörün bir çok sorununa çözüm bulabilirler "diyerek sektörümüzü başka bir pencereden değerlendirdi.

Tecrübeli meslektaşımız Gebze Şekerpınar’da 15 bin m2 alanda labaratuar teknolojisinin çok üstün olduğu üretim yerinde, çok değerli müşterileri için her geçen gün daha ar- ge alt yapısını kuvvetlendirerek, sektörde tatlı rekabetini üstün kalite anlayışı ile sürdürüyor. Alman marka makineler ile üretim yapan Apresan, kumaş kalitesinin yanı sıra dokuma kalitesi ile de ön plandadır. Her zaman müşterlerinin güveni paralelinde büyüyen Apresan, R+ T Türkey Fuarı’nda farklı ürün çeşitleri ve kalitesi ile her zaman olduğu gibi fark yarattı.

Biz "Perde Satıcıları Haber Portalı" ’na da bu yıl R+T Turkey Fuarı’nda sponsorluk yaparak, sesimizi sizlere ulaştırmamızı sağlayan Apresan Yön.Kur. Başkanı Sayın Burhan Barutçu’ya huzurlarınızda birkez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

APRESAN TEKSTİL

İletişim:  Şekerpınar Mah. Anadolu Cad. Çelik Sokak No: 10 / Çayırova / Kocaeli

Tel: 0262. 658 15 56 - Fax: 0262. 65815 57     

web:http://www.apresan.com.tr/

e-mail:info@apresan.com.tr 

R+ T TÜRKEY 2017 FUARI / İSTANBUL / APRESAN TEKSTİL / BURHAN BARUTÇU 

R+ T TURKEY 2017 FUARI / APRESAN / CAN BARUTCU 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 705744

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->