davillo tekstil

R+T TÜRKİYE FUARI 1-4 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA BAŞLIYOR...


R+T TÜRKİYE FUARI 1-4 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA BAŞLIYOR...

Haber: Emel Benli & İstanbul

Fuarlar bir milletin aynasıdır. Sizin kendinizi nasıl gördüğünüz değil; başkalarının sizi nasıl gördüğü önemlidir. R+T Fuarı’da milletçe bizim yansımalarımızın bir parçasıdır. 1 ve 4 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan fuarda Panjur, Kapı / Geçiş Sistemleri ve Güneşten Koruma Sistemleri, zebra, stor, perde sistemleri aleminyum / kasası ve perde aksesuarları ilk akla gelen fuarın görücüye çıkardığı ana başlıklarıdır. R+T Turkey, geniş yelpazede ürün ve hizmetin yanı sıra, dünya çapındaki ağa erişim sunacak olup; bu anlamda dünyanın her yerinden fuar katılımcıları ve ziyaretçiler için eşsiz bir platformdur. Etkinlik, ürün yeniliği ve endüstriyel gelişim trendleri açısından, uluslararası alanda dikkat çeken önemli bir sektör fuarıdır.
R+T Turkey, olağanüstü konumu sayesinde, başta batı komşuları Yunanistan, Bulgaristan ve diğer Balkan Ülkeleri’nin yanısıra Türkmenistan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan, İran, Irak, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri ve bölgedeki diğer ülkelerde olduğu gibi büyük bir potansiyele sahip yeni pazarlara kapılarını açmaktadır.  
Bu fuar inşaat ve mühendislik şirketleri, ticari şirketler, üreticiler, müteahhitler, distribütörler, acenteler, toptancılar, perakendeciler, mimarlar, tasarımcılar, perdeciler ve ev aksesuarcıları için önemli bir iş platformu ve buluşma noktasıdır. İşinizi büyütmek için harika bir fırsat... R+T Turkey , kendinizi bir çözüm sağlayıcısı olarak tanıtıp karar mercileriyle tanışabileceğiniz eksiksiz bir platform sunuyor.

Bu platformun sesini duyurmakta tabiki basın merceğine düşerken; siz perdecilerimizin ve ev tekstilcilerimizin sözcüsü olan biz "Perde Satıcıları Haber Portalı’da "R+T TÜRKEY" Fuarı’ndan haber ve görüntüleri Türkiye’nin en önemli markalarından olan stor perde kumaşı, Blackout ve piliseli perde kumaşı üreticisi "APRESAN’ın"katkıları ile gerçekleştireceğiz. 8. Holl  B- 113’de sizdeğerli ziyaretçilerini bekleyecek olan Apresan, stantını israrla ziyaret etmenizi tavsiye ediyor ve iş hayatınızdaki partnerinizi bu platformda tanımanızı istiyoruz.   

Not: APRESAN  R+T FUARI 8. HOLL  B- 113’DE SİZLERİ BEKLİYOR..

ADRES: Şekerpınar Mah. Anadolu Cad. Çelik Sokak No: 10 / Çayırova / KOCAELİ

Tel: 0262. 658 15 56 (pBX ) / Fax: 0262. 658 15 57

web: http://www.apresan.com.tr

e-mail: info@apresan.con.tr 

                                   

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 636571

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.