davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & VEDAT TEKSTİL / SİTELER / ANKARA

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & VEDAT TEKSTİL / SİTELER / ANKARA

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Ev Tekstili sektörüne adım attığında henüz 16 yaşında bir delikanlıdır Vedat Demir. Hayalleri vardır herkes gibi... Yoğurulmak, pişmek ve bir ticaret adamı olabilmek için hazırdır. On, yirmi, otuz derken, bitmeyen hayallerinin peşinde koşarken; geride tam kırk yıl bırakmıştır. Acısıyla tatlısıyla tecrübe dolu tam kırk yıl...Aslen Ankara’lı olan " Vedat Tekstil’in " sahibi Sayın Vedat Demir, Ankara’nın hatırı sayılır ev tekstilcilerindendir. Ankara / Siteler’den döşemelik kumaş toptancılığı, perde ve duvar kağıdı da dahil olmak üzere bir eve lazım olan ev döşeme hizmetini mimari anlayışla gerçekleştirmektedir.  

Biri endüstri mühendisi, diğeri ise iç mimar olan sevgili oğulları ile üç katlı butik özelliği taşıyan mağazasında, sektörümüz adına hizmet vermektedir. Dürüstlüğünden ve kalitesinden şaşmayan zevkli perdelik ve döşemelik ürünlerini evlatlarının dışında çok başarılı kadrosu ve diğer bünyesinde çalışan iç mimarlar ile harmanlayan Vedat Tekstil Ankara’nın marka olmuş perdeci ve döşemecilerindendir. Kendisine yol arkadaşı olarak seçtiği toptancı ve üretici partnerleri proğram yapımcımız Davillo gibi nezih ve kaliteden ödün vermeyen yenilikçi kimliği ile ün yapmış firmalarımızdır. Vedat Tekstil bünyesinde 15 çalışanı ile mimari  çalışma özellikleri ile sektörümüze yön veren firmalardandır. Vedat Bey, sevgili oğullarının katkıları ile yola devam ederken; " hep ileriye yönelmeliyiz " cümlesi ile aslında bizlere başarısının sırrını vermiştir. Tecrübeli büyüğümnüz "müşteriyi memnun etmenin yollarına gitmek gerek" diyerek aslında genç meslektaşlarına bir nevi rota tayin etmektedir. 

Sektörde 20 yıl, Vedat Tekstil’de ise 13 yılını tamamlayan Mağaza Perde Sorumlusu Sayın Yener Ekici’de, bu çorbada tuzu bulunanlardan... Meslek tecrübelerini Vedat Beyin tecrübeleri ile harmanlayan Yener Bey, mütevazi kimliği ile müşterilerinin gönlünü fetederken; alışılmışın dışında bir perakendecilik hizmeti vermektedir. Biz onları sektöre yön veren kimlikleri ile tabir ederken; aslında onlar gece gündüz durmadan hepimizin içinde olduğu geminin rotasını belirliyerek dümene yön tayin edenlerdendir. Bizleri Vedat Tekstil ile tanıştıran ve sizler ile buluşturan ayrıca sektörümüze katkılar sağlayan Davillo Perdesen ailesine teşekkür ederken; Vedat Tekstili’nde başarılarının devamını diliyor, bir başka meslektaşımızda buluşmak üzere diyoruz...

VEDAT TEKSTİL & Vedat Demir

İletişim: Karacakaya Caddesi No:114 / Siteler - Ankara 

Tel: 0312 353 86 86 | 0312 353 46 61

web: www.vedattekstil.com.tr

e-mail: siteler@vedattekstil.com.tr

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / VEDAT TEKSTİL / SİTELER / ANKARA 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 185158

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.