davillo tekstil

Cotton Box’dan Sevgililer Gününe Özel 3 D Nevresim Takımı...


Cotton Box’dan Sevgililer Gününe Özel 3 D Nevresim Takımı...

Haber: Emel BENLİ & Denizli

Sümaş Tekstil, Cotton Box markası ile Denizli’den Dünya’ya açılan bir kapı. 40 yılı aşkın tecrübesiyle tekstil sektöründe hizmet veren Sümaş Tekstil’in sahip olduğu Cotton box markası, pamuklu ev tekstilinde birinci kalite ve geniş ürün gamıyla büyük ilgi görmeye devam ederken; Türk Ev Tekstili’ne yeni bir pencere açmakla kalmayıp; yeni bir çağında kapılarını açmıştır.

Gün geçtikçe küçülen dünyanın hızlı adımlarına, dinamik ritmine ayak uyduran ve yenilikten vazgeçmeyen Cotton Box, ” 3D Çift Kişilik Nevresim Takımı – Dreamy ” ürünü ile 2017 "Sevgililer Günü’ne" hazır. Sevgililer günü için özel olarak üretilen ürün, Cotton Box’ın diğer ürünleri gibi 100% pamuk dokusu ve üstün baskı kalitesi ile aşkın yumuşak dokunuşunu biraz olsun somutlaştırıyor.

“Karşı konulamaz bir duygudur aşk, belki de bu yüzden en güzeli ve en masumudur duyguların"... Sloganı ile sevgililer gününü kutlayan Cotton Box, mutlu bir yıl geçirmenizi diliyor. Tüm Cotton Box bayilerinde yeni ürünleri bulabnileceğiniz gibi, diğer Cotton Box kolleksiyonlarından da yararlanabilirsiniz. Sizin kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtan Cotton Box ürünleri ile sevgililer gününe şimdiden hazırlık yapın...

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 486294

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.