davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / GÜRHAN PERDE & MOBİLYA / KONYA


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / GÜRHAN PERDE & MOBİLYA / KONYA

"Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun, kusur örtmeyi marifet edin kendine, işte o zaman kusursuz olursun"... Hz. Mevlana 

Haber: Emel Benli / KONYA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Tebessüm ve hoşgörü şehrinden, Konya’dan siz kıymetli takipçilerimizi ve ev tekstil sektörü mensuplarımızı saygıyla selamlıyoruz. Sizlerin de yakından tanımanızı istediğimiz bir meslek  duayyenimizi mağazasında ziyaret ettik. Soğuk bir kış gününde içimizi ısıtan sohbetimizi sizlere de yansıtmak istedik. Bir Davillo Perdesen Satış Noktası olan ve bir birinden değerli toptancılarımız ile çalışan mobilya, perde, döşemelik kumaş, duvar kağıdı ve aksesuar satan değerli üstadımız Sayın Hasan Hüseyin Gündoğar’ı tanımanızı istedik. 

Göğsünde ticaret ahlakı barındıran, aynı zamanda eğitimci bir büyüğümüz " Gürhan Perde Mobilya’nın "sahibi "Hüseyin Hoca," 1200 m2 mağazasından tüm Konya halkına hizmet veriyor. Dürüstlüğü, Allah korkusu, sevgi dolu kalbi ve Hz Mevlana’nın değimi ile kusurları örten saygıdeğer büyüğümüz Hüseyin Hoca, sevgili oğlu Gürhan Gündoğar ve sevgili gelini Yasemin Gündoğar ile tatlı bir ticaret sürdürmenin aslında aile olabilmenin en derin mutluluğunu yaşıyor.

Anıları, tecrübeleri, sektör birikimleri, insan sevgisi ve en önemliside dürüstlük anlayışı ile manifatura ve kumaş toptancılığı ile çıktığı yola dev bir alış - veriş merkezi ile devam edecek. Devam edecek diyoruz çünkü; bir insanın yaşı ne olursa olsun peşinden koşacağı hayalleri vardır. Geçmişte öğretmenlik ve okul müdürlüğü yapan ama istifa ederek ticaret hayatına atılan duayyenimize Allah c. c " Yürü kulum demiştir"... Tek silahının doğruluk olduğu korunağı ile yola çıkan meslektaşımız çok yakında açılışını gerçekleştireceği 6 katlı, 6000 m2 mağazasında otoparklı, çocuk oyun alanından tutunda, kafeteryasına kadar donanımlı, yeni mağazasında mobilya gurupları ve perde bölümünden oluşan bir konsept ile Konya halkına hizmet vermeye hazırlanıyor.

Sağ kolu, sevgili oğlu Gürhan Bey’den gururla bahseden onun başarılarını bizimle paylaşan ve sevgili gelini Yasemin Hanıma "kızım" diye hitap eden bir değeri tanımaktan son derece mutluyuz. Biricik torunlarını ağzından düşürmeyen, arkasında her zaman kendisine destek veren biricik eşi Selma Hanımefendi’yi anmadan geçmeyen bir Osmanlı Beyfendisi Hüseyin Hoca... Ayrıca biz "Perde Satıcıları Haber Portalı" ekibi ile yakından ilgilenen Mağaza Müdürü Sayın Hatice Öz Hanımefendi’ye teşekkürlerimizi sunmayıda unutmuyoruz. Mutlaka yolunuz düştüğünde gezip görmenizi tavsiye ettiğimiz Mevlana’nın şehrinden Konya’dan  bir üstat  tanıttık sizlere, başarılar paylaşıldıkça güzeldir diyor ve Hüseyin Hocamızı sizler ile buluşturan yapımcımız " Davillo ailesinede " teşekürü bir borç biliyoruz...

GÜRHAN PERDE- MOBİLYA- DEKORASYON

Hasan Hüseyin Gündoğar

İletişim: Şeyh Sadrettin Mh. Millet Cad. Safir Sitesi Altı No: 3 / B / Meram / KONYA

Tel: 0332. 322 32 32 / Fax: 0332. 322 64 16

Web: www.gurhanperdemobilya.com

E-mail: hhgundogar@hotmail.com.tr

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / GÜRHAN PERDE & MOBİLYA / KONYA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 653937

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.