davillo tekstil

MADAME & ROSE MARKASI İLE ER-ÇEYİZ PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA


MADAME & ROSE MARKASI İLE ER-ÇEYİZ  PERDE SİSTEMLERİ / ANKARA

Haber: Emel Benli / ANKARA 

Sektörümüzün değerli mensuplarından olan Sayın Mehmet Emin Eroğlu, 1991 yılında çırak olarak atıldığı perde sektörüne 2008 yılında kendi mağazasını açarak yön vermiştir. Çeyiz ve perdeci kökenli olan Sayın Mehmet Emin Eroğlu, 2014 yılında ise Sayın Sinan Kandemir ile ortaklığa ilk adımını atmıştır. Ankara Siteler’den Er - Çeyiz adı altında  markaları olan " Madame Roze " zebra ve stor başlıkları ile piyasaya hizmet vermektelerdir.  

Başta Ankara olmak üzere civar illere şimdilik 30 başlık ile hizmet veren genç girişimci ortaklar, hedeflerini sürekli yüksek tutarak basamakları adımlamaya çalışıyorlar. Gündemi sürekli takip ederek, kaliteden şaşmayarak sevgi ve saygıyı kendilerine misyon edinerek bu sektörde varolmaya gayret gösterirken; hiç bir zaman geçmişlerini unutmadıklarını ve bu doğrultuda işlerine yön verdiklerini belirttiler.   

"Her şeyin zamanla daha da iyi olacağını" dile getiren Mehmet Emin Bey, hiç bir müşteriyi üzmediklerini ve her zaman müşterilerinin yanında olduklarını dile getirdi. Bize düşen görev ise onların yanında olmak, genç meslektaşlarımıza destek vermek ve onlara sonuna kadar inanmaktır. 

ER- ÇEYİZ PERDE SİSTEMLERİ & MADAME - ROSE

İletişim: Sarıgöl Sokak No: 4 / 4 - Siteler / Ankara

Tel: 0312 353 54 50 - Fax: 0312. 353 54 51

E-mail: madamerosee@hotmail.com 

Yorumlar

  • zuhal özcan
    zuhal özcan

    merhaba tlf numaranıza ulaşamıyorum .esk kafkas perde

    05 Haziran 2020 02:14

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 982134

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->