davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & M & G PERDE / ETLİK / ANKARA


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / M & G PERDE / ETLİK / ANKARA

Haber: Emel BENLİ / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Değerli Sektör Mensupları, uzun zamandır " Davillo ile Ev üzelliği " adlı proğramımızı sizler için çeşitli " Davillo Satış Noktalarında " çekip yayınlıyoruz. Amacımız Davillo’nun değerli müşterilerini sizlere tanıtmak ve sektörümüzün emektarlarını onure etmektir. Ankara’nın Etlik Semti’nde yine bir Davillo müşterisinin mağazasını sizler için görüntüleyip, tanımaya çalıştık. 

" M&G Perde’nin " sahipleri Sayın Nihat Yılmaz ve Sayın Nevzat Yılmaz, sizler gibi perde ve ev tekstili sektörüne gönül vermiş ve 6 yıldır bizzat kendi mağazalarında bu mesleği severek icra etmektedirler. Mağazaları bir " Perdesen Davillo Satış Noktası " olup; Davillo’nun fonluk guruplarından tutunda, tülünden, storuna, storundan, zebrasına kadar bütün ürünlerini bünyesinde mevcut tutmaktadır. Davillo ürünlerinin yanı sıra, Davillo gibi  bir çok önemli markanın ürünleri ile de nihayi tüketiciye hizmette sınır tanımamaktadırlar. 

Yılmaz kardeşlerin misyonuda tıpkı sizinki gibi herşeyden önce dürüst hizmet vermek ve düzgün toptancılar ile çalışmaktır. Aslen Çorum’lu olan Yılmaz kardeşlerin küçüğü olan Sayın Nevzat Yılmaz, 10 yıl boyunca Çorum’da perde sektörüne verdiği emek ile  yeterliliğini sağladıktan sonra Ankara’ya gelerek ağabeyi Sayın Nihat Yılmaz’ı bu sektöre teşfik etmiş ve mağazalarını hayata geçirmişlerdir. 

Bütün temennileri kargaşasız, temiz bir perde sektöründe varolabilmek ve en real yollardan paralarını kazanmaktır. Davillo ailesinin kalabalıklığı ve düzgün ticareti sizede cesaret veriyorsa ve bu kervana katılmak istiyorsanız; işte o zaman  sizi kucaklayan bir aile Ankara Siteler’de beklemektedir, bunu bilgilerinize sunarak yapımcımız Davillo’nun Kurucusu Sayın Hasan Erbasan’a ve Davillo’nun Yoneticisi Sayın Engin Erbasan’a yanımızda oldukları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz...

İletişim: Yeni Etlik Cad. No:87 / B- Etlik / Ankara

Tel: 0312. 226 70 61

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ / M & G PERDE / ETLİK / ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 112419

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->