davillo tekstil

YENİLİKÇİLİĞİN ADRESİ EVTEKS PERDE...


YENİLİKÇİLİĞİN ADRESİ EVTEKS PERDE...

 Haber: Emel Benli / ANKARA

Sektörlerin gelişim göstermesi hem kendi içlerinde tatlı rekabeti sağlarken; hem de ülke kalkınması ve gelişimi için büyük önem teşkil etmektedir. Bizim sektörümüz de yani Türk Ev Tekstili ne kadar kendini yeniler ve düzgün yol alırsa; kendi mensuplarına güzel paralar kazandıracak; Türkiye’yi de bir o kadar dışarıda temsil ederek markalaştıracaktır. "Kendisi marka olmayanın, ülkeside marka olamaz" diyen Sayın Yaşar Küçükçalık’ın bu sözlerini aslında bir  misyon kabul edip; bu söz doğrultusunda Türk Ev Tekstili’ne ve firmanıza yön verebilirsiniz. 

İşte Türk Ev Tekstili’ne yön veren firmalardan biri de Ankara Siteler’den siz değerli müşterilerine perdelik  ve döşemelik kumaş toptancılığı ile hizmet veren "Evteks"’tir. "Evteks Perdelik ve Döşemeliğin" sahibi Sayın Yalçın Yılmaz, çıktığı bu yola kendi markası olan "Avangard" ile devam ederken; müşterilerinin başarısını ve çıkarlarını gözetmek için bir çok önemli markanın ürünlerini de bünyesinde bulundurmuştur. Aydın Örme Tekstil’in Pierre Carden, Perfiore, Lila, Küçükçalık Tekstili’in Premier gibi Türkiye’nin ünlü markalarını sizler ile buluşturmanın mutluluğu ile yol alırken; şu günlerde Serteks’in By Floks (perdelik, döşemelik) markasınıda bünyesine katmıştır. Yeniliklere doymayan Sayın Yalçın Yılmaz, müşterilerinin karşısına yine bir süpriz ile daha çıkmış ve kendi markası olan "Avangard’ın" çatısı altında " De Lüxe " adını taşıyan ahşap jalüzi çeşitlerini piyasaya sunmuştur.

Türkiye genelinde bayilikleri bulunan ve en çok tabela takan firmalar arasında yer alan "Evteks’in" sahibi Yalçın Bey’i kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Ve bu tür yenilikler ile piyasada kendisini her daim canlı ve diri tutan Sayın Yalçın Yılmaz’ı örnek teşkil ederek bu haberi Perde Satıcıları Haber Portalı ekibi olarak sizlerin bilgisine sunmak istedik. Çünkü Türk Ev Tekstili’nin gelişmesi için kurulan Haber Portalımızın misyonu olan yerinde ve zamanında doğru haberler ile bizimde bu camiaya katkımız bulunsun istiyoruz.

Hep yanındayız Evteks... Sen yeterki, yenilikçi zihniyet ile yoluna devam et...

İletişim:  KARACAKAYA CAD. YAĞIZ SOK 17/B SİTELER- ANKARA
Tel : 0312 339 33 22  / Fax : 0312 339 33 29

Web: www.evteksperde.com 
E-mail . info@evteksperde.com

EVTEKS PERDE ( AVANGARD ) YALÇIN YILMAZ / ANKARA 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 289161

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.