davillo tekstil

UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 2016 HOME & TEX FUARI YAT GEZİSİ...


UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 2016 HOME & TEX FUARI YAT GEZİSİ.

Ankara’nın kıymetli sistemcilerinden biri olan "Uğraç Perde Sistemleri" Home Tex Fuarı’nı ziyaret eden Ankara’lı perakendecilere boğazda bir yat turu yaşatarak fuara renk kattı...

Haber: Emel Benli / İstanbul / Özel Haber

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Home & Tex Fuarı’a, 17. Ev Tekstili Komitesi tarafından her yıl olduğu gibi, bu yılda güzel bir organizasyon ile ziyaret için getirilen Ankara’lı perakendecilerimiz; "Uğraç Perde Sistemleri’nin" yat gezisine katılarak; güzel bir İstanbul Boğazı sefası sürdüler. Komite Üyemiz Sayın Mehmet Aygün’ün organize ettiği fuar turu akşamında, Ankaran’nın ileri gelen değerli sistemcilerinden ve toptancılarından olan "Uğraç Perde Sistemleri" nazik bir davette bulunarak Anklara’lı perdecilerimize İstanbul Boğazı’nda akşam yemeği ve fasıl eğlencesi eşliğinde güzel bir yat sefası yaşattılar. Bu davete katılan 100 civarında meslektaşımız, fuar gezisi yorgunluğunu bu seyahat ile üzerlerinden attılar.

Uğraç Perde Sistemleri’nin sahiplerei Sayın Nazım ve Nedim Uğraç kardeşler bu organizasyon sayesinde Ankara’lı müşterileri ile tekrar bir araya gelmenin fırsatını bulmuş oldular. Bu özel gecede onlar ile daha yakından sohbet imkanı bulanm Uğraç Kardeşler, Ankara Siteler’den Perde sistemciliğinin yanı sıra tül ve fonluk toptancılığı ile de başarı sağlamışlar ve sempatik duruşları, işlerine olan ciddiyetleri ile Türk Ev Tekstili camiası tarafından sevilip sayılmaktalar. Bu organizasyon sonrası biz Perde Satıcıları’na ropörtaj veren Uğraç kardeşler; " Boğazda yat turu organizasyonumuz firmamızın ilk organizasyonudur, inşaallah bundan sonra son olmayacaktır, devamı başka tür organizasyonlar ile müşterilerimize sunulacaktır." diyerek geceden memnuniyetlerini dile getirdiler.

Ankara’lı olupta İstanbul Boğazı’nda bir yat turu düşünmüş olmaları sevgili müşterilerine vermiş oldukları değeri bir kez daha ortaya koymuştur. Bizde camiamız adına bu tür etkinliklerin faydalarını bir kez daha sizlere hatırlatıyor, huzurunuzda Uğraç Perde Sistemleri’ni ince ve zarih olan bu davranışlarından dolayı kutluyoruz.

Yolun açık olsun Uğraç Perde Sistemleri... 

UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ YAT GEZİSİ EĞLENCESİ

ASYA PERDE / RAMAZAN SEVEN 7 KARABÜK - UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ B.KARADENİZ BÖL. SORUMLUSU METİN SEVEN

ATO 17. KOMİTE ÜYESİ MEHMET AYGÜN / ÇAĞLAYAN MEFRUŞAT- SÜLEYMAN ÇAĞLAYAN

EKOL PERDE- KURBAN KAYA & UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ NEDİM UĞRAÇ

BİRLİK MEFRUŞAT- İSMAİL ÇAĞLAYAN / ULUS TEKSTİL - ERDAL YILDIRIM

MESA PERDE / MEHMET KOCA

CELAL TOK / KIRIKKALE

ÇINAR PERDE- AYDIN KOÇ / UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ NAZIM UĞRAÇ

NAZIM UĞRAÇ - NEDİM UĞRAÇ

UĞRAÇ PERDE SİSTEMLERİ 2016 HOMETEX FUARI YAT GEZİSİ TANITIM FLİMİ 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 104177

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->