davillo tekstil

“Son teknoloji harikası, perde giydirme proğramı” Dream Curtains


“Son teknoloji harikası, perde giydirme proğramı” Dream Curtains

“Son teknoloji harikası, perde giydirme proğramı” Dream Curtains

Haber: Emel Benli / İSTANBUL / Özel Haber

Aslen Arnavut asıllı Kosava’lı meslektaşımız hayalinizdeki hizmeti Türkiye’ye getirdi. Teknoloji harikası ve yüksek ambiansı olan “Dream Curtaıns” Perde Giydirme Proğramı, Sayın Valbon Yorgancı ve Sevgili oğlu Sayın Diyar Yorgancı tarafından hayata geçirildi. Mükemmel ve modern işlevi ile birlikte, satış ve başarıyı da beraberinde getirecek olan teknoloji harikası bu tasarım, mağazalarınıza renk katacak ve kazancı ile de mağazanızın çıtasını yükseltecektir.

Artık müşterilerinize beğendiği perdeyi, kendi camında nasıl duracağını sözel olarak değil; dijital seçenek kolaylığı ve pratik anlatım eşliğindeki gerçek görüntülerle ve renkleriyle sunacaksınız.

Doğru bilgi ve daha çok kazanç, bu programa sahip olmaktan geçer. Bunun için yapmanız gereken iş “Dream Curtaıns Perde Giydirme Proğramını ister bayii olarak isterseniz satın alarak mağazanıza taşımak olacaktır. Bu programdan satın alan meslektaşımıza yanında bir adet tablet hediye edecek olan Sayın Valbon Yorgancı, “ Hayali değil gerçeği sunun” slagonu ile sizlere perde giydirme konusunda hizmet vermeye taliptir.

Önce tasarımı yapılacak mekanın fotoğrafı çekiliyor, sonra mekanın ölçüsü alınıyor, önceden yüklediğiniz renk ve desenleriniz cama uygulanarak, müşteriye sunuluyor. Ve sonuç itibari ile hayal değil gerçek satıyorsunuz.  Sayın Yorgancı’ya ulaşmak isteyenler için, Home Tex Fuarı’nda Vinaldi Standına uğrayabilirsiniz. Fuar boyunca Sayın Valbon Yorgancı, Vinaldi Standı’nda olacaktır..

İletişim: www.dream-curtains.com

E- mail: info@dream-curtains.com   

Gsm: +90 530 016 49 78

+386 49 524 422

Yorumlar

  • HÜSEYİN KARACA
    HÜSEYİN KARACA

    yeni perde mağazası açıyorum bu programın fiyatı nedir/05325727328)

    30 Temmuz 2019 01:06

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 353289

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.