davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & ÖZLEM MEFRUŞAT / DIŞKAPI / ANKARA


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & ÖZLEM MEFRUŞAT / DIŞKAPI / ANKARA

Haber: Emel BENLİ & Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Davillo ile Ev Güzelliği ” adlı proğramımızın 4. Bölümünde yine bir perde duayyenini tanımaktan mutlu olduk. Çocukluğunu manifaturanın tozu ve kokusu içerisinde geçiren sevgili büyüğümüz “ Özlem Mefruşat’ın ” sahibi Sayın Zeynel Erbasan, 1973’den beri aynı yerde, aynı adreste Ankara’nın Dışkapı Semtinde mefruşatçılık yapıyor.

Ankara’nın ilk perdecilerinden olan duayyenimiz, yetiştirdiği öğrencilerinin yanı sıra işine verdiği değer ve saygı ile de her zaman gündemde kalmış bir meslektaşımızdır. Tıpkı Davillo’nun ürünleri gibi önemli ve kaliteli markaların ürünlerini bilgi birikimi ile harmanlayan Sayın Erbasan, ev tekstil ürünlerinden halıya, halıdan perdeye yüzlerce kalem ürünü mağazasında satarak Ankara’lı müşterilerine hala hizmet vermektedir. Sevgili oğlu Resul Erbasan, mağaza sorumluları Bülent Karsavaroğlu ve Hakan Emir ile mesleğini icra eden Zeynel Bey, tıpkı bir çınar ağacı gibi mesai arkadaşlarına kol kanat germektedir. Genç meslektaşlarımıza güler yüz ve dürüstlüğü öneren sevgili büyüğümüz, tecrübesinin ve birikimlerinin gölgesi altında huzurlu bir ticaret hayatı sürmektedir.

Sevgili büyüğümüze uzun ömürler diliyor, bayrağı teslim ettiği sevgili oğlu Resul Erbasan’a ve mesai arkadaşlarına başarılar diliyoruz. Bir Davillo satış noktası olan “ Özlem Mefruşat ” isminin uzun yıllar varolması dileği ile…

Not: 26 ve 29 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan Home Tex fuarından haberler ve görüntüleri Davillo Perdesen’in sponsorluğunda sizlere yansıtmanın mutluluğunu yaşayacağız.   

ÖZLEM MEFRUŞAT & ZEYNEL ERBASAN

İletişim: Açıkel Sokak Anadolu Çarşısı 1/A - Dışkapı /ANKARA

Tel: 0 (312) 311 42 59 -  324 14 97 / Fax: 0 (312) 32414 97

web: www.ozlemmefrusat.com.tr

E-mail: info@ozlemmefrusat.com

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & ÖZLEM MEFRUŞAT / DIŞKAPI / ANKARA 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 181991

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.