davillo tekstil

Home &Tex Fuarı 26 - 29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek!..

Home &Tex Fuarı  26 - 29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek!..

ATO 17. Mefruşatçılar Komitesi, siz değerli Ev Tekstilcilerini 25 Ekim 2016 ( Salı ) günü saat: 23:30 ’da ATO önünden kaldırılacak otobüsler ile İstanbul Home - Tex Fuarı’na götürecek.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

ATO 17. Mefruşatçılar Komitesi her yıl olduğu gibi  Ankara’lı meslektaşlarımızı Home - Tex Fuarını ziyareti için bir araya getirerek, ATO önünden kaldıracağı iki otobüs ile  fuara götürmeyi planlıyor.

17. Komite üyesi Sayın Mehmet AYGÜN’den aldığımız bilgiler doğrultusunda; " 25 Ekim 2016 günü saat  23:30’da ATO’nun önünden ücretsiz iki otobüs hareket edecektir. 26 Ekim Çarşamba günü İstanbul Home - tex fuarına giriş yaparak meslektaşlarımızın gün boyu fuarı ziyaretde bulunmaları sağlanacaktır. 26 Ekim Çarşamba akşamı TETSİAD tarafından ayrılan Courtyard Marriott İstanbul Airport Hotel’e gidilecektir. 27 Ekim Perşembe günü sabah kahvaltısından sonra Home - tex Fuarı’nı tekrar ziyarette bulunacak olan meslektaşlarımız, aynı gün saat: 16:30’da geldikleri otobüsler ile Ankara’ya dönüş yapacaklardır."

Bu yolculuk sırasında yemek ikramları ATO tarafından karşılanacaktır.

Home - Tex Fuarını ziyaret etmek isteyen değerli meslektaşlarımızın komite üyelerine isim yazdırmaları rica olunur.

Komite Üyeleri:

Mehmet AYGÜN: 0 532. 424 41 30

Fuat TAŞTEKİN: 0 532. 401 06 05

Not: Perde Satıcıları Haber Portalı 4 gün boyunca Home - Tex fuarında bulunarak Davillo’nun sponsorluğunda karşınızda olacaktır.

Home &Tex 92 ülkeden alıcı grubuna  ev sahipliği yapacak.

Ev tekstili ve dekorasyon denildiğinde akıllara gelen tek fuar olan Home&Tex, 26 - 29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da düzenlenecektir. Ev tekstili sektörünün gücünü, prestijini ve tecrübesini yansıtan Home&Tex, dünyanın en büyük fuarlarından olan Evteks’in organizatörü İstanbul Fuarcılık A.Ş tarafından, TETSİAD - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliğiyle bu yıl 4. kez adından söz ettirecek. 

Home&Tex’in yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da kısa bir sürede bilinirliliği arttı. Ev tekstili ve dekorasyon sektörünün yerli ve yabancı alıcılarla buluşacağı Home&Tex, dev bir alanda gerçekleşiyor. 

Yaklaşık 600 firmaya ev sahipliği yapan Home&Tex, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerinin de içinde bulunduğu 92 ülkeden alıcı grubunu da ağırlayacak. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 535577

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.