davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & PERDE SANATI & TASARIM / AKDERE / ANKARA


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & PERDE SANATI & TASARIM / AKDERE / ANKARA

Fatih Torgay’ı tanıyormusunuz? 

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

" Davillo ile Ev Güzelliği " adlı proğramımızın 3. bölümünde genç bir girişimci olan çiçeği burnunda meslektaşımız Sayın Fatih Torgay’ı sizler ile tanıştırdık. Ankara’nın Akdere Semti’ nde, bir yıl önce bir perde mağazası açan Fatih Torgay, " Perde Sanatı ve Tasarım " mağazasının sahibidir. Uzun yıllar bir başka sektörde ürün pazarlama alanında kendisini yetiştiren genç meslektaşımız artık perde sektörünün başarılı bir üyesidir.

Ünüversitede tasarım ve dekorasyon okuyan Fatih Bey, eğitimini tecrübesi ile birleştirerek; ev, işyeri, otel, ve benzeri yaşam alanlarınızı Davillo Perdesen’in birbirinden kaliteli ve güzel ürünleri ile döşemektedir. Akdere’de alıştığımız perde mağazalarının dışında bir butik tarzda mağazası bulunan Sayın Torgay, sektörümüzün tanınmış isimlerinden Sayın Funda Burucu’nun kardeşidir. Sevgili ablasının bu konuda kendisine sonsuz destek verdiğini belirten Sayın Torgay, "Sanatın perdeye dokunuşunun hikayesini" açmış olduğu mağazası ile somutlaştırmıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Fatih Torgay, mağazasında  stor perde, zebra perde, jaluzi perde, rustik, büro perdeleri, perdelik tüller, perdelik kumaşlar, tadilat ve kornej montajı ile sektörümüzde hizmet vermeye çalışmaktadır.  Sektörümüze 34 yıl boyunca hizmet veren Sayın Şeref Dağ ile yollarını kesiştiren Fatih Bey, mağazasının sorumlusu olan Sayın Dağ’dan " çok şey öğreneceğini ve işi bilen biri ile bu yola çıktığını, bu anlamada kendisini çok şanslı gördüğünü söyledi " .

Davillo Perdesen’in kıymetli bir müşterisi, olan FatihTorgay, Davillo’nun şık ürünleri ile de mağazasına kalite ve zenginlik katmıştır. 40 yıllık perdeci edası ile sektörümüze gönül veren başarılı meslektaşımız Fatih Torgay’a güveniyor ve sektörümüzden uzun yıllar ekmeğini çıkaracağına inanıyoruz.  " Davillo ile yol aldığın sürece başarılı olacağından hiç bir şüphemiz yok, yolun açık olsun Fatih Torgay "...

PERDE SANATI & TASARIM / FATİH TORGAY

İletişim: Mehmet Ali Altun Cad. Şahinler Sk. No: 1 / Akdere  / ANKARA

Tel: 0312. 320 12 23

Gsm: 0533. 729 65 30

E-mail: fatihtorgay@gmail.com

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & PERDE SANATI / TASARIM / ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 490920

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.