davillo tekstil

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & GOLDEN PERDE / ÜMİTKÖY / ANKARA


DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & GOLDEN PERDE / ÜMİTKÖY / ANKARA

DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ & GOLDEN PERDE / ÜMİTKÖY / ANKARA

Aile olmak, üretmek, geleceğe ümitle bakmak yada bakamamak bu kaygılar sadece sevdikleriniz varsa vardır. Aslında kaygılı olmak...Bütün mesele bu...Sevdikleriniz var demetir. 

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Henüz 15 yaşında daha çocukken büyükleri tarafından çizilmişti kaderi, belki okuyup avukat yada doktor olmak varken; geleceğin başarılı bir perdecisi, sektörümüzün iyi bir ustası olacaktı. Öyle de oldu... Büyüklerinden perdecilik sanatını öğrendikten sonra, sevgili hayat arkadaşı ile birlikte 2009 yılında kendi mağazasını açtı. Ankara’nın en sempatik ve sevgi dolu çifti olan Erkanlar çiftinden bahsediyorum elbette ki...Seher Erkan ve Erdal Erkan, tam 7 yıldır kendi mağazalarını Ümitköy / Ankara’da başarı ve büyük bir azim ile işletmektedirler. Evliliklerinin daha dördüncü ayında Sayın Seher Erkanın yani sevgili eşinin teşfiki ve "sana yardımcı olurum" sözü üzerine Sayın Erdal Erkan " Golden Perde" adı altında bir mağaza açıyor ve gerçek perdecilik  serüveni ondan sanra başlıyor.

Emeğin konuştuğu, heyecanın ve korkunun hasıl olduğu, ümitlerin tavan yaptığı, dost ile düşmanın ayrıştığı, iyi ile kötünün bir birinden seçildiği bir dönem onları beklemektedir.  Bu mağaza hayatlarının en büyük tecrübesi olacak ve bir çocuk gibi emekleyecekler tam kaltık derken, elleri boşluğa gelecektir...Bu olguların hepsini bir bir yaşadılar. Bu cümleler Erkanlar çiftinin bize aktarılan hayat hikayerinden yola çıkılarak, duyguların kelimeleşmiş son halidir. 7 yılda, sanatını tecrübeleri ile örtüştüren Sayın Erdal Erkan, artık 2016 yılında çok başarılı bir işletmeci ve perde sanatkarıdır. Eşi Seher Hanımefendi ise ona eş olmanın dışında tezgahtarı, muhasebecisi, ahçısı, yöneticisi en önemliside dünya tatlısı oğlu Efe’nin annesidir. Hem evlat sahibi olmak, hem kariyer yapmak ve zahmetli bir işin sahibi olmak herkesin harcı değildir. Seher Hanım, bütün bunları ziyadesi ile gerçekleştirmiş ve eşine sadakatini, sevgisini kat be kat eşinin yanında dimdik durarak ispatlamıştır.

Aynı zamanda mağazaları yani "Golden Perde "ünlü bir markanın bayisi olurken; proğram yapımcımız "Davillo Perdesen’in de iyi bir satış noktasıdır." Ümitköyde nezih bir AVM’ nin içerisinde müşterilereine hizmet vermektedir. Rızıklarını bu mağazadan kazanan Erkanlar Çifti, hem çok mutlu aynı zamanda kendi işlerinin patronudur.  Sevgili Erkanlar’ın Dünya’sını tanımaktan, onların azimlerinden hisse kapmaktan son derece mutlu olurken; genç çiftlerimizi (Seher ve Erdal Erkan) örnek teşkil ediyor, bu şirin aileye başarılar diliyoruz...  

GOLDEN PERDE / SEHER & ERDAL ERKAN

İletişim: 8. Cad. 2494 Sk. No: 70 / 6 ( Berilya AVM ) Ümitköy / Ankara

Tel: 0312. 236 00 37

Web: www.goldenperde.com 

E-mail: goldenperde@hotmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 410896

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->