davillo tekstil

MAKROPER ANKARA’LI MÜŞTERİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...


MAKROPER ANKARA’LI MÜŞTERİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

MAKROPER ANKARA’ LI MÜŞTERİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

Haber: Emel BENLİ & HASANOĞLAN / ANKARA

Sektörümüzün tecrübeli perde sistemcilerinden ve öncülerinden olan Makro-Per, Ankara’lı meslektaşları ile bir iftar yemeğinde buluştu. 2016 yılının birinci yarı sezonunda unutulmaya yüz tutmuş yeni jalüzi ürünlerinin imalatı ile tekrar gündeme geldi. Makro-Per Yön. Kur. Başkanı Sayın Bekir Kılıç, Ankara’dan tüm Türkiye’ye perde sistemleri imalatı ile hizmet verirken; bir yıl önce Elmadağ- Hasanoğlan Beldesi’nde bir fabrika yaptırmış ve hayallerinde sınır tanımayarak Türkiye’de perde sistemlerini ilk defa fabrikasyonlaştıran ilk iş adamımız olmuştur.

40 civarında alanında tecrübeli mesai arkadaşları ile sistemcilikte yeni çığırlar açan Sayın Bekir Kılıç, hayır sever bir iş adamı olarakta bilinmektedir. Her türlü yeniliğe açık olan ve metre kare bakımından müsait olan Makro-Per’in fabrikası yeni jalüzi çalışmaları ile hakkını vermiş ve kaliteyi ar-ge ile buluşturarak inanamayacağınız jalüzi gruplarının altına imza atmıştır. Ahşap jalüzide "Ramin ağacını" adeta dile getiren Sayın Kılıç, araştırma ve geliştirme aşamasında bizzat kendisi ilgilenmiş ve dostlarına sunmuş olduğu iftar yemeğinde de bu konuyu onlar ile istişare etmiştir.  Metal jalüzi konusunda da fark yaratan Bekir Bey ve tecrübeli kadrosu, Ramazan Bayramı’ndan sonra sistem sektörüne hızlı bir giriş yaparak piyasaya açılacaklarını söyleyen Makro-Per ailesi, zebra, stor ve aksesuar çalışmalarına da hız kesmeden devam edecektir.

Enerjisini sevgili kardeşi Fabrika Genel Müdürü Sayın Ercan Kılıç’tan ve azimli mesai arkadaşlarından alan Sayın Bekir Kılıç, "tüm müslümanların ve sektör mensuplarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlarken; sektöre canlılık katacağı umudu ile yeni jalüzi grupları geliştirerek sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız, bayramdan sonra kartelalarınızı bizden isteyiniz" dedi. Sektörüne fayda sağlamak için sürekli sektör gelişimini destekleyen Sayın Bekir Kılıç’ı ve mesai arkadaşlarını kutluyor, tekrar Sayın Kılıç’ın sorası onurlandırmanız dileği ile hepinize hayırlı işler diliyoruz. Makro-Per’in yeni slagonu " Daima Kalite "... Yolun açık olsun Makro-Per...

MAKROPER 2016 İFTAR YEMEĞİ GİRİŞ KONUŞMASI

MAKROPER YÖN. KUR. BAŞKANI BEKİR KILIÇ

MAKROPER 2016 İFTAR YEMEĞİ / SELİN MEFRUŞAT / SELAMİ ÖZBEK / ANKARA 

İRFAN TEKSTİL / İRFAN YILMAZ / YERKÖY / YOZGAT

MAKROPER BÇLGE SORUMLUSU / FERHAT KOÇAK

MAKROPER 2016 İFTAR YEMEĞİ / TAŞKIRAN MEFRUŞAT / AŞIR TAŞKIRAN 

HAKAN MEFRUŞAT / HAKAN ERDOĞAN /ANKARA 

METİN MEFRUŞAT / METİN ÇOLAK / ANKARA

KÖŞK MEFRUŞAT / HÜDAİ DÜNDAR / ANKARA

UĞURLU PERDE / DEMETEVLER / ANKARA

OZANLAR MEFRUŞAT / SERDAR OZAN / ANKARA

GÜVENÇ MEFRUŞAT / ANKARA

TAŞKIRAN PERDE / BAYRAM TAŞKIRAN / ANKARA

EFSAL KALI / ÖZGE AKTAŞ / EMİNE BEKTAŞ

MAKROPER YÖN. KUR. BŞK. / BEKİR KILIÇ / ANKARA

MAKROPER 2016 İFTAR YEMEĞİ TANITIM FLİMİ / ANKARA

MAKROPER PERDE SİSTEMLERİ JALUZİ PERDE TANITIMI

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 184881

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.