davillo tekstil

KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL 2016 CNR EVTEKS FUARINDA DOLDU TAŞTI..


KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL 2016 CNR EVTEKS FUARINDA DOLDU TAŞTI..

KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL 2016 CNR EVTEKS FUARINDA DOLDU TAŞTI..

"Büyük hayallerin yarattığı bir dünya firması olan Küçükçalık, bugün fabrikalarında ürettiği ürünler ile Dünya’da bir çok pazarda ki seçkin evde tercih ediliyor." 

Haber:Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Küçükçalık’ın başarılarla dolu iş hayatı yolculuğu, Nuh Mehmet Küçükçalık’ın 1940 yılında Kayseri’ de kumaş ticaretiyle başladı. Daha sonra İstanbul Sultanhamam’ da sürdürdü.

Nuh Mehmet Küçükçalık’ın 1980’li yıllarda oluşturmaya başladığı yenilikçi, özgün ve dinamik firma profilini, oğulları Yaşar Küçükçalık ve Yılmaz Küçükçalık her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktadır. Bu gün ise  Tetsiad başkanlığı ile sektör ve meslek birikimini değerli mefruşatçılara faydalı olabilmek adına kullanan duayyenimiz Sayın Yaşar Küçükçalık, Nuh Mehmet Küçükçalık’tan teslim aldığı bayrağı en tepelerde dalgalandırmak üzere, temiz ticaret anlayışı ile sürdürüyor. 22. Uluslararası Ev Tekstil Fuarı’nın altında imzası olan ve bu fuarın oluşumu için yıllardır Tetsiad üyeleri ile birlikte emek sarfeden Sayın Küçükçalık, katılmış olduğu yurt içi ve yurt dışı fuarlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Premier Home markası ile sürekli yenilik yapan Küçükçalık Tekstil, bu sezonda ürünlerini yerli yabacı müşterileri ile paylaştı. Medar-ı İftiharımız olan Küçükçalık Tekstil’in başarılarının devamını diliyoruz... 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 212680

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.