davillo tekstil

TETSİAD BAŞKANI YAŞAR KÜÇÜKÇALIK’IN VEDA KONUŞMASI...


TETSİAD BAŞKANI YAŞAR KÜÇÜKÇALIK’IN VEDA KONUŞMASI...

“Biz bir bütün olmak zorundayız, ancak bir araya gelirsek devletimize, milletimize, sektörümüze ve kendimize çok büyük katkıda bulunuruz. Belli bir stratejisi olmayan hiçbir sektör başarılı olamaz.”diyen Türk Ev Tekstili Sektörü’nün büyük ismi Sayın Yaşar Küçükçalık , “Perde Satıcıları Haber Portalı’na verdiği röportajda, son 6 yıldır Tetsiad için çalışmalarını dile getirdi.

Haber: Emel Benli / İSTANBUL / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı, aynı zamanda Küçükçalık Tekstil’in Yön. Kur. Başkanı Sayın Yaşar Küçükçalık , önümüzdeki aylarda Tetsiad Başkanlığını devrediyor. 6 yıldır  bıkmadan, usanmadan iki dönem siz değerli sektör mensuplarımızına hizmet vererek;  sektörümüzün kalkınması  yolunda, Tetsiad üyeleri ile birlikte efor sarfeden çatı kuruluşumuzun  başkanı  iyade-i devir için gün sayıyor.

Çok büyük emekler sarfeden  Tetsiad’ın, en önemli çalışmalarından biri olan  “İstanbul Ev Tekstil Fuar” büyük bir başarı örneğidir. Buna benzer bir çok başarının altına imza atan Tetsiad, devlet desteksiz bir  dernektir. Sektörümüzün hak ve hukuklarını koruyan ve firmalarımızın dünya çapında birer marka olmaları için çaba gösteren Tetsiad, bir dünya markası olan Türk Ev Tekstili’ne büyük katkılarda bulunmuştur.

Başkanlığının son günlerinde emeği geçen herkese teşekkür eden Sayın Küçükçalık, artık görev süresinin sona erdiğini, “ 6 yıldır yapmış olduğum başkanlığımın süresi dolmuş bulunmakta, bu sebepten dolayı görevi  yeni  gelecek olan başkana devredeceğim… Benden sonraki gelecek başkanında aynı azim ve başarı ile çalışacağına inanıyor, kendisine ve Tetsiad üyelerine başarılar diliyorum…” diyerek duygu dolu bir konuşma gerçekleştirdi. Bizde duayenimize tüm sektör mensuplarımız adına sonsuz teşekkürlerimizi bildiriyor, her yılı başarılar ile dolu olan bu 6 yılı ve başkanımızı saygıyla anacağımızı dile getiriyoruz. 

CNR 2016 EVTEKS FUARI & TETSİAD BAŞKANI - YAŞAR KÜÇÜKÇALIK

TETSİAD GENEL KOORDİNATÖRÜ / HAŞİM BÜYÜKBALCI

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 316229

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.