davillo tekstil

DİZAYN MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ / ORPER / KONYA

DİZAYN MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ / ORPER / KONYA

Hepinizin çok yakından tanıdığı, Dizayn Mekanik Perde Sistemleri, 4 ay önce yeni yerlerine geçtiler. Orper Markası ile Türkiye geneline stor, zebra, tül stor ve perde aksesuarları imalatı yaparak hitap eden Dizayn bir Konya firmasıdır.

Haber: Emel Benli & KONYA

Dizayn Mekanik Perde sistemleri’nin sahibi Sayın Mehmet Oral, 2002 yılında çıktığı bu yolda ilerlemiş ve Orper markası ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Kardeşleri Reşat, Hayrettin ve Celil Oral ile sırt sırta veren meslektaşımız, 40 çalışanı ile perde sistemlerinde çığır açmış ve her zaman yenilikçilik taraftarı olmuştur. Hızlı ilerlemesinin sebeplerinden biride sektör modasını yakından takip etmesidir.  Stor, zebra, tül stor, zip perde, piliseli stor perde ve perde aksesuarları imalatı yapan Dizayn, son bir yıldırda tül ve fonluk toptancılığı ile gündemi teşkil etmektedir. Müşterileri tarafından talep görerek perde ve fonluk toptancılığına da giren değerli firmamız, iki dev marka  olan  Birillant ve Taç’ın ürünleri ile mevcut müşterilerine hitap etmektedir.

"Marka ile çalışmak cirolarımızı artırdı, her yönden bizlere rahatlık sağladı" diyen Orper’in sahibi Sayın Mehmet Oral, "Daha çok müşteriye hitap etmek istiyor ve daha çok ürün üreterek sınırlarımızı genişletmek istiyoruz." diyerek düşüncelerini ve gelecek hayallerini bizler ile paylaştı. 4 ay önce yeni binalarına geçen Dizayn Mekanik Perde Sistemleri, 3000 m2 alana yayılarak perde stoğu için depolarını rahatlatmışlardır. Sistemci firmalarımızın yavaş yavaş tül ve fonluk toptancılığına girmeleri onlara ek kazanç sağlarken; beraberinde de mecburiyeti doğurmaktadır. Müşterileri perde sistemlerini tül ve fonlukları artık aynı yerden derli toplu bir şekilde almak istiyor, bunun içinde her iki departmanda da onları görmek arzusundalar. Kaçınılmaz olan bu durum artık sektörümüzün tamamlayıcı unsurlarının bir arada olması amacını gütmektedir. Sektörün isteklerine uyan meslektaşımız Mehmet Bey’i başka başarılarda da görmek istiyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...  

DİZAYN MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ - ORPER

İletişim: Fevzi Çakmak Mah. Kottim Sanayi Sitesi 10576 sk. No: 44 / Karatay / KONYA

Tel: 0332. 233 96 06- 233 96 09

Fax: 0332. 237 56 59

E-mail:info@orper.com.tr  

web: www.orper.com.tr 

DİZAYN MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ - ORPER / KONYA

MEHMET ORAL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 476394

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.