davillo tekstil

Ç.T. TEKSTİL & KONYA...


Ç.T. TEKSTİL & KONYA...

Ç.T. TEKSTİL  & KONYA

Perde sektörünün gizli kahramanlarını siz değerli dostlarımızla tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Yine bir birinden değerli iki Anadolu aslanını sizlere taktim ediyor; onların başarılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Haber: Emel Benli & KONYA 

2002 yılında "ÇT Tekstil" adı altında kurdukları firmalarını her geçen gün tecrübe ile sabitledikleri meslek birikimleri ile harmanlıyor ve büyüme yolunda hızlı adımlar ile ilerliyorlar. "ÇT Tekstil’in" sahipleri Konyalı meslektaşlarımız Sayın Ahmet Yeşilobalıgil ve Sayın Mustafa Özçetin iyi bir perde toptancısı iken, kısa süre önce perde üretimine geçerek Düzcede bir fabrika sahibi oldular. Bu yazıda bir başarı öyküsü bulacak ve azmin, çok çalışmanın sabırdan geçtiğini göreceksiniz. Aslında kendinizden de bir şeyler bulacak, ÇT Tekstil’in sahiplerini taktir edeceksiniz.

Konyada yeni binalarında ziyaret ettiğimiz Sayın Yeşilobalıgil ve Sayın Özçetin, Düzce’de ki fabrikalarında 25, Konyada’ki firmalarında ise 13 kişiye istihtam sağlamaktalar. Harmoni markası ile 2002 yılında çıkış yapan ÇT Tekstil, 4000 m2 alana sahip, 4 katlı yeni mağazalarında; 2 depo, 3 salon perde şhovroomu,1 salon halı sıtoğu ile Türkiye geneline sektörümüzün kalkınması için hizmet vermekteler. Perdelik kumaşları kendi fabrikalarında dokuyan ÇT Tekstil, bir dünya markası olan Birillant adı altında Sayın Erdoğan Baydemir’in izni ile 300 özel desen üretmekte ve aylık 5 bin metre stokla sevgili müşterilerine ulaştırmaktadırlar. Yine toptancılığını yaptıkları halı stokları ise Brillant marka olup;  bir büyüme politikası yolu çizen ve meslek hayatlarında 14 yılı geride bırakan ÇT Tekstil, bundan sonra Konya’da ki toptan firmalarının yanı sıra  ve Düzce’de de 7 makinelik bir fabrika ile hizmete devam edecektir. " Aylık 130 ila 150 bin metrajda üretim yapıyoruz." diyen Sayın Mustafa Özçetin, önümüzdeki aylarda bir tanıtım organizasyonu ile başarılarını değerli müşterileri ile paylaşmak istediklerini dile getirerek; tüm sektör camiasına hayırlı işler diledi. 

Ç.T. TEKSTİL / AHMET YEŞİLOBALIĞİL / MUSTAFA ÖZÇETİN / KONYA

EKSEN PERDE /  EMİN TAŞKIN / KONYA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 41854

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.