davillo tekstil

DEMİRCANLAR ALMANYA ŞUBELERİNİ AÇTILAR...

DEMİRCANLAR ALMANYA ŞUBELERİNİ AÇTILAR...

Cam giydirmede sınır tanımayan, Ankara Polatlı’dan tüm Türkiye’ye kapılarını açan Demircanlar Perde Sistemleri’nin sahipleri Halit Demircan ve Ümit Demircan, sektörümüzün iki çalışkan gizli kahramanlarıdır. 2005 yılında kurdukları " Demircanlar Perde Sistemleri " adı ile zebra, tül stor, stor imaalatı, aksesuar satışı, tül, fonluk, güneşlik ile cam balkon perdeleri, hastane rayları ve antibakteriyel perde giydirmeleri ile ticaretlerine yön veren Demircanlar, Berteks Tekstili’in patentli ürünü olan " Plicell " cam balkon perde imaalatının da ana bayisidir. 

Politikamız " dürüstlük " diyen Demircanlar, başarılı olmanın ve yenilikçilğin hazzını daha ileriye taşımak ve hayallerini gerçekleştirmek için Polatlı’da 30 kişilik kadrosu ile her yeni gelen sezona merhaba diyorlar. Halit Bey ve Ümit Bey, hayalini kurdukları Almanya şubelerini de hayata geçirmişlerdir. Yurt dışı ağırlıklı çalışan genç işadamlarımız Demircan Kardeşler, yurt dışı çemberini büyütmeleri nedeni ile Almanya’da bir şube açmak zorunda kalmışlardır. Almanya’yı yurt dışına açılan kapıda, bir kale haline getirmişler ve " Demircan Gardinen Systeme &Home Textile Gmbh " adı altında bu kaleden hakimiyet kurdukları ülkelere ürün göndermektedirler. Bu ürünler; imalatını yaptıkları perde sistemleri başta olmak üzere tül, fonluk ve güneşlik olmakla birlikte, plisel perde gurupları ve perde aksesuarlarıdır. 

Türkiye geneline ürün satmanın sevincini, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturalya, Danimarka gibi ülkelere ihracaat yapmanın gururunu yaşarken; ahde vefa örneği sergiliyerek mesai arkadaşlarınıda anmadan geçmiyorlar. Dış Ticaret sorumlusu (ihracat sorumlusu) Almanya Pazarlama Müdürü Sayın İdris Şeker, Türkiye genelinde satış temsilcileri Sayın Mevlüt Balcı, Selçuk Kartal’ı ve isimlerini anamadığımız çok değerli diğer mesai arkadaşlarını başarılarından dolayı tek tek kutlayarak başarının bir ekip işi olduğunu dile getirdiler. Bu başarının temelini atan ve ticaret hayatında tam 43 yılı geride bırakan, evlatlarını halen kale gibi koruyan Demircan kardeşlerin Sevgili babaları Sayın Recep Demircan, bu yarışta bayrağı evlatlarına teslim etmiş ve aslında onları geleceğe emanet etmiştir. Dünya’ya kapılarını açan Demircan Kardeşler, başarılı adımlar ile yol alırken; bu bayrak yarışında babalarından aldıkları bayrağı  Almanya semalarında dalgalandırmayı başarmışlardır. 

Haber: Emel BENLİ & Polatlı / ANKARA

DEMİRCANLAR PERDE SİSTEMLERİ TİC. LTD.ŞTİ

İletişim Fabrika: Yeni Mahalle Lale Sokak No: 33 / A-B - Polatlı / ANKARA

Tel: 0312. 623 24 54 - Gsm: 0539 871 75 93

Almanya Şube: Demircan Gardinen Systeme& Home Textile GmbH

İletişim: Zeppelinstrasse 50 59229 / Ahlen / ALMANYA

Tel:  0090 539 871 75 93 - 0049 178 488 96 95 ( Halit Demircan)

0049 163 174 58 78 ( İdris Şeker ) 

Web: http://hastaneperdeleri.com

E-mail: demircalar1979@hotmail.com

Yorumlar

  • Sinan yilmaz
    Sinan yilmaz

    Abi sinan yılmaz.bizim perde den daha bi haber gelmedi...beklemedeyim hamburgta saygılar.

    15 Ekim 2018 04:19

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 299754

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.