davillo tekstil

Eymes / Brillant; bu etkinliklerden birini daha 16-17-18 Mart 2016 tarihlerinde Eymes Ankara Bölge Müdürlüğü’nde yapıyor.


Eymes / Brillant; bu etkinliklerden birini daha 16-17-18 Mart 2016  tarihlerinde Eymes Ankara Bölge Müdürlüğü’nde yapıyor.

Haber: Ömer AŞICI
2016 sektörel sezonundaki geleneksel ürün etkinliklerini sürdürmeye devam eden Eymes / Brillant; bu etkinliklerden birini daha 16-17-18 Mart 2016  tarihlerinde Eymes Ankara Bölge Müdürlüğü’nde yapıyor.
Sektörel pazarda büyük ilgi gören havuz ürünleri ve koleksiyon bazındaki ürün çeşitliliği ile dikkat çeken brillant; bu kez yepyeni bir ürüne eşlik ederek, bunu Ankara Bölgesi müşterilerine sunacak: 
Brillant Halı…
Bölge Müdürlüğündeki özel sunum alanında yer alan havuz ürünleri ve  brillant genel ürün konseptinin yanı sıra; piyasaya yeni bir satış coşkusu getiren “Brillant Halı” Ankaralı müşterilerin hizmetine ve beğenisine sunulmuş olacak…
Eymes Ankara Bölge Müdürü Levent Kaplan, “ Bu etkinliğimize tüm değerli müşterilerimizi davet ediyorum. Gerek havuz ürünleri ve gerekse Brillant halı çeşitlerini kendilerine sunarak bilgi ve hizmet vermekten büyük bir onur duyacağız” dedi…

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 332343

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.