davillo tekstil

USK TEKSTİL MÜŞTERİLERİ 13-17 NİSAN 2016'DA ALANYA’DA BİR ARAYA GELECEK...

USK TEKSTİL MÜŞTERİLERİ 13-17 NİSAN 2016'DA ALANYA’DA BİR ARAYA GELECEK...


Sektörde köklü bir geçmişe sahip olan USK TEKSTİL, üç nesildir devam eden tekstil geleneğini, Özkılıç Manifatura olarak1926 yılında Çorum’da başlatmış, 1996 yılında ise  kurduğu USK TEKSTİL ile gücüne güç katmıştır.

Gücünü dinamik kadrosundan alan  USK TEKSTİL, yaptığı perdelik kumaş tasarımı ve üretimi ile İtalya, İspanya, Almanya başta olmak üzere 5 kıtaya Oeko-Tex standartlarında ihracat yapan güçlü bir firmadır. İkinci kuşak kardeşler Uğur ve Safa Kılıç’’ın emekleri ile yön bulan USK,  Bursa da faaliyet göstererek  bir çok tekstil fabrikasının iplik ve ham madde tedarikçisi olarak saygın bir yer edinmiştir.  USK Tekstil, Ev Tekstilindeki 80 yıla aşkın tecrübesine ve üçüncü kuşak gençliğin verdiği dinamizmine dayanarak; 2006 yılında aldığı karar ile son teknoloji otomatik tezgahlarla perdelik kumaş üretimine başlamıştır.

Çağın gereksinimlerine ayak uyduran ve bu koşuşturma içerisinde değerli müşterilerinede zaman ayırmak isteyen USK Tekstil, Maxidecore markası ile bu yıl ikincisini düzenliyeceği ürün tanıtımı ve tatil etkinliğini 13 ve 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Alanya / Manavgat Club Calimera Serra Palace Otel’de düzenleyecektir. Tüm müşterileri ile beraber olmayı hedefleyen USK, 4 gece 5 gündüz sürecek olan bu tatilin, bir gala günü gala gemeği ile son bulacaktır. " Bu yıl ikinci etkinliğimizi gerçekleştirmek üzere Nisan ayında Alanya’da  sezon öncesi müşterilerimizle bir arada olmamın sevincini yaşayacağız. USK Tekstil olarak yeni üretmiş olduğumuz ürünleri sergilemek ve müşterilerizle güzel bir tatil yapmayı hedeflediğimiz bu organizasyona tüm müşterilerimizi davet ediyoruz." diyen USK Tekstil Yön. Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin KILIÇ ve USK TEKSTİL ailesi bu vesile ile sezona merhaba demiş olacaklardır . 

" Perde Satıcıları Haber Portalı’da " bu tatil etkinliğinden röportajları ve güzel kareleri sizlere yansıtmak üzere orada bulunacaktır.  

Club Calimera Serra Palace Otel

Adres: Kızılot Beldesi - Manavgat - Alanya - Antalya 

Tel:0 (242) 748 33 00

Konum:Manavgat’a 25 km, Side’ye 40 km, Antalya Havalimanı’na 100 km

Tarih: 13- 17 Nisan 2016

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 572069

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.