davillo tekstil

BEYAZ PERDE SİSTEMLERİ SUNAR / SALİH PERDE / ANKARA

BEYAZ PERDE SİSTEMLERİ SUNAR / SALİH PERDE / ANKARA

Dört yıl önce çıktığı yolda üstün performans göstererek güzel bir müşteri kitlesi edinen Beyaz Perde Sistemleri, sizleri değerli dostları ile tanıştırmaya devam ediyor.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Beyaz Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Bunlardan bir tanesi olan ve Ankara’nın Gülveren Semti’nde bulunan Salih Perde’yi sizler için tanımaya gittik. Amacımız Salih Perde’nin ortakları olan Sayın Salih Şahin’i ve Sayın Hakan Aksarı’yı sizlerle tanıştırmak ve başarı hikayelerini sizler ile paylaşmaktı. İki ayrı mağazaya sahip olan meslektaşlarımız, Ankara’nın mühtelif semtlerindeki sosyete pazarlarında da düzenli olarak yerlerini almaktadırlar. Toplam 23 kişiye istihtam sağlayan değerli dostlarımız aynı zamanda Brillant dostu olup; Gülveren’de bulunan mağazalarını bir Brillant Corner yapmışlardır. Güçlü markalar ile perde sektöründe boy gösteren ortaklar, kaliteli firmaların ürünlerinede mağazalarında yer vermişlerdir. Bunlardan bir taneside Ankara’dan hizmet veren perde sistemleri konusunda profösyonel olan Beyaz Perde Sistemleri’dir. 

Beyaz Perde Sistemleri’nin sahibi Sayın Fatih Yıldırım ile de ayrı bir dostluğa sahip olan Sayın Şahin ve Sayın Aksarı, Fatih Bey’in kendilerine hediye ettiği arabayı bizlerin huzurunda kabul etmiş ve hediyeleşmenin sünnet olduğu inanışı ile bu güzel günü karşılıklı ölümsüzleştirmişlerdir. Fatih Yıldırım hediyeleşerek bir ticaret politikası izleken; Türkiye’nin dört bir tarafından firmasına gelecek müşteri taleplerinede cevap verecek kapasitenin alt yapsını oluşturmuştur. Zebra, stor, çiftli sistem, baskılı ve piliseli zebra gibi perde sistemlerini kapsayan ürünlerin imalatını ve toptancılığını yapmaktadır. Beyaz Perde Sistemleri’nin Genel Müdürü Sayın Hüseyin Akkaya gerçekleştirdiğimiz röpotajda "Hedefimiz Karadeniz başta olmak üzere, potansiyel olan tüm bölgelere yayılmaktır." diyerek firmasının fikrini ve zikrini ortaya koymuştur. Hüseyin Bey gibi oldukça genç bir kadroya sahip olan Beyaz Perde Sistemleri, toplamda 26 çalışan ile misyonu kalite, vizyonu müşteri odaklı bir olan firmadır. 

Salih Perde & Salih Şahin / Hakan Aksarı

İletişim: 40. Cad. No: 13 / A- Gülveren - Ankara

Tel: 0312. 320 36 45

BEYAZ PERDE SİSTEMLERİ SUNAR / SALİH PERDE / ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 549665

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.