davillo tekstil

DAVİLLO / KISMET PERDE / BEYPAZARI / ANKARA


DAVİLLO / KISMET PERDE / BEYPAZARI / ANKARA

Dilleşmek, halleşmek, birbirini anlamak ardından varolabilmek; gönül dili ister samimiyet,en önemliside alçak tevazu ister. Tevazu sahibi olanların dostu çoktır. Tıpkı Davillo gibi...  

Haber: Emel Benli& Beypazarı/ANKARA 

Davillo Perdesen’in birbirinden değerli tüm müşterilerini sırası ile ziyaretlere gidip; bu ziyaretlerden sizlere görüntüler sunmak biz Perde Satıcıları’na ayrı bir coşku verirken; anlıyoruz ki bir müşterinin kalitesi, aslında Davillo Perdesen’in kalitesi ve yansıyan yüzüdür...Bir firmanın aynası olabilmek ; o firmanın kalitesini yansıtarak; o markayı omuzlayabilmek ve taşıyabilmek güç ister, meslek birikimi ister, en önemliside temiz ticaret ahlakı ister. Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yaşayan ve Kısmet Perde’nin sahibi olan Sayın Gürkan Demir’i ve eşi Sayın Ülkü Demir Hanımefendiyi sizlere büyük bir onur ile taktim eder ve sizler ile tanıştırmak isteriz.

İllaki bir firmanın kalitesini merak ediyorsanız, o firmanın müşterilerine şöyle bir bakmanız yeterli olacaktır. Bir nevi onlar toptancısının yada imalatçısının parlayan yüzü ve o yüzün güçlü bir yansımasıdır. Davillo’nun yansımalarından biri olan Demir aileside, aslen Beypazar’lı olup; Sude(16), Ahmet Eymen ve Elif  Zulal(3,5) isminde üç şahane evlada sahiplerdir. Sayın Gürkan Demir’in anlatımı ile perde sektörüne giriş hikayesi şöyle: okulda vatandaşlık dersinden kalması ve beklemeye alınması üzerine manifaturacı bir aile dostlarının yanında çırak olarak işe başlayan Gürkan Bey, önce çırak, sonra kalfa, ardından da tam bir usta olmuştur. Gerçekleştirdiği  jubile sonrası tam 20 yıl sonra kendi mağazasını Davillo Perdesen’in büyük katkıları ile açar. Perde sektörünü yakından takip ederek kaliteli firmalar ile çalışmanın kendisine fayda sağlayacağını bilen Sayın Demir, Davillo’yu bu yüzden tercih eder. Bembeyaz düşünülmüş mobilya konsepti ile a’ dan z’ye mağazanın dekorunu üstlenen Davillo, sihirli bir dokunuş ile belkide Beypazarı’nın en iyi mağazasını ürünleri ile hayatagörsel bir şölene çevirerek hayata geçirir. Tüller, Fonluk kumaşlar, zebralar ve storlar adeta bir nazar boncuğu gibi Davillo adını yansıtırken; Sayı Gürkan Demir’in 20 yıllık tecrübesi ile harmanlaşarak; Beypazarı’lıların camlarını süslemektedir. Perdeci meslektaşımız mesleğinin yanı sıra küçükbaş hayvan yetiştiriciliği ve kuru tahıl yetiştiriciliği ile de uğraşırken; ticareti, hayvancılığı ve çifçiliği birarada götürüyor. Çok çalışkan ve azimli olan Gürkan Bey, mütevazi kimliğ, dostani davranışları, candan ve ahde vefalılığı ile çevresinde sevilen ve "temiz aile reisi" diye tabir ettiğimiz bir eş, bir baba ve en önemliside değerli bir meslektaşımızdır. "İşimiz hizmet sektörü ve bende işimi seviyorum, iyi ki vatandaşlık dersinden kalmışım." diyen Sayın Gürkan Demir 20 yıl önce anlına yazılan perdecilik mesleği sayesinde kim bilir; bir 20 yıl sonra perde duayyeni olarak anılır ve isminin başına ünvan kazanarak; "perde duayyeni Gürkan Demir" olarak anılır. 

KISMET PERDE & GÜRKAN DEMİR

İletişim:Hacıkara Mah. Şehit Ümit Bölükoğlu Sokak No: 10/ 2 / Beypazarı / Ankara

Tel: 0312. 763 31 05

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 997622

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.