davillo tekstil

R-T TÜRKİYE FUARI SONA ERDİ...Fuarlar sektörlerin kendisini geliştirmesi ve tanıtmasını sağlayan en iyi araçlardan biridir...

Haber: Emel Benli & Bu Haber Gülsan Alüminyum’un Katkıları ile yapılmıştır.

2013 yılında promierini gerçekleştiren, yani kendisini fuarcılık sektörü içerisinde sergilemiş olduğu performansıyla ıspatlayan R + T Türkey,  (RT Türkiye Fuarı) bu yılda görücüsünden tam not aldı. 2 Yılda bir Cnr Expo’da düzenlenen fuar, Messe Stuttgart - Ares Fuarcılık tarafından düzenlenerek; endüstürüyel gelişime katkıda bulunan önemli bir organizasyondur. Bu fuar Türkiye’de panjur, kepenk, tente, kapı-geçiş, güneşten koruma sistemleri, dış jalizi, pencere-sineklik, sürücü ve kontrol cihazları, stor ve zebraların ve alüminyumcuların katıldığı son sistem gelişmiş ürünlerin boy gösterdiği bir platformdur.

Özellikle sistem perdecilerini yakından ilgilendiren bu fuarda, yine son sistem mekanizmalı perdeleri görürken; perdelerin tedarik kısımlarında ise alüminyumcuları ve diyer aparatçıları görmek sektörümüzün biraraya toplandığı anlamına geliyor. Alüminyumsuz bir zebra düşünülemediği gibi, kolçaksızda bir zebra düşünülemez. Ve hatta alüminyumları dekoratifleştirerek penceremize ayrı bir hava kazandıran meslektaşlarımız, görülmeye değer bir fuar ve taktir edilmesi gereken stantlar hayata geçirmişlerdir. Bu stantlardan bir taneside biz "Perde Satıcıları Haber Portalı’na" sponsor olan " Gülsan Alüminyum San. Tic. Ltd. Şirketine " aittir.

Gülsan Alüminyum, siz değerli sistemcilerimize yılda 3 bin ton profil üreten, otomatik kesim sistemi ve hareketli konveyör sistemi ile yüksek performansta çalışan bir firmadır. Yön. Kur.Başkanı Sayın İsmail Birgül ve Yön. Kur. Üyeleri Sayın Mustafa ve Hamit Birgül kardeşler tarafından  idaresi gerçekleştirilen firma bir aile şirketidir. Birinci sınıf ekipman, birinci sınıf ham madde ve işinde uzman 35 kişilik kadroyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Gülsan Alüminyum, Hadımköy İstanbul’da geniş müşteri portföyü ve geniş pazarlama ağı ile hizmet vermektedir. "Stor ve zebracılara bir fırsat tanıyoruz." diyen "Gülsan Alüminyum’un" genç yöneticileri Sayın Mustafa ve Hamit Birgül, bu konuda iddealı konuşarak; hakim oldukları müşteri kitlesini büyütmek ve ihracatlarını daha da güçlendirmek istiyorlar. Azerbaycan, İngiltere, Bosna, Irak, İran, Makedonya, Romanya, Tacikistan, Ukrayna, Hollanda, Gana ve Türkmenistan gibi bir çok ülkeye aktif bir şekilde ihracat gerçekleştirirken; sınırlarına R+T Türkey Fuarı’nın katkıları ile Almanya başta olmak üzere bir çok önemli ülkeyi eklemişlerdir. 

R+T Türkey Fuarı, aslındda Gülsan Alüminyum gibi 120’nin üzerinde katılımcıyı ve 20 bin’in üzerinde ziyaretçiyi Yeşilköy İstanbul’da ağırlamıştır. Dünya çapındaki son teknoloji ağına erişim sunan ve bu anlamda dünyanın her yerinden fuar katılımcıları ve ziyaretçilerine eşsiz bir platform olan bu fuar, 2017 yılında tekrar Türkiye’ye gelecek ve ticaret turizimini tekrar güçlendirecektir.

Gülsan Alüminyum’un katkıları ile sizlere güzel kareler sunduğumuz "R+T Türkey" fuarı, sektörümüzün haberlerinin bir parçası olup; sektörü canlı tutmak adına bir teşebbüs ve kalkındırma projesidir...Bu projenin haberlerini sizlere yansıtmamızda Perde Satıcıları Haber Portalı’na destek veren ve bu projenin bir parçası olan Gülsan Alüminyum’a teşekkürlerimizi sunuyoruz...Teşekkürler Gülsan Alüminyum...

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 400830

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.